Parimad Kodi täiskasvanutele mõeldud lisad 2022. aastal tsenseerimata sisu jaoks

Kodi pakub tõelist rikkalikku voogesituse sisu igas vanuses vaatajaskonnale, kuid see sobib eriti hästi täiskasvanutele mõeldud sisu jaoks. Täna vaatleme parimaid Kodi lisandmooduleid tsenseerimata sisu jaoks, mis kinnitati, et need töötavad 2022. aastal. Vaatame, mis seal sees on, ja näitame teile, kuidas neid mõne minutiga installida.

Kodi meediumikeskuse tarkvara on tuntud selle poolest, et seda on lihtne kasutada, see on saadaval mitmele platvormile ja äärmiselt paindlik. Kuna tarkvara on avatud lähtekoodiga, panustavad paljud erinevad inimesed üle maailma tarkvarasse omapoolseid täiendusi, mida saab alla laadida paketis, mida nimetatakse lisandmooduliks. Ükskõik, kas soovite vaadata YouTube'i videoid , kuulata raadiot või vaadata Jaapanist pärit animet, leiate Kodi jaoks lisandmooduli, mis võimaldab teil seda teha.Selle avatud lähtekoodiga lähenemisviisi eeliseks on see, et saate Kodi oma vajadustele kohandada. Vaikimisi on Kodi tarkvaraga kaasas peresõbralik seadistus, et see sobiks igas vanuses kasutajatele. Aga kui olete täiskasvanu ja soovite kasutada Kodit R-reitinguga sisu vaatamiseks, nagu verised filmid, selgesõnaliste stseenidega telesaated või räige komöödia, siis on selleks palju lisandmooduleid. .

Täna näitame teile, kuidas vaadata R-reitinguga sisu rakendusega parimad Kodi lisandmoodulid täiskasvanutele .

Hankige 1. reitinguga VPN 2-aastane plaan 60% SOODSAMALT

Kodi täiskasvanutele mõeldud lisandmoodulite jaoks peaksite kasutama VPN-i

Need lisandmoodulid on mitteametlikud, mis tähendab, et need on loodud kolmandate osapoolte arendajate poolt ja ametlikud Kodi arendajad ei ole neid heaks kiitnud. Need lisandmoodulid võimaldavad teil tasuta voogesitada autoriõigustega kaitstud sisu, mis on enamikus riikides ebaseaduslik. Kui teid tabatakse nende lisandmoodulite kasutamisega sisu voogesitamiseks, võidakse teid Interneti-teenuse pakkuja võrgust välja visata või teid võidakse oodata isegi trahv või kohtu alla andmine.

Nende juriidiliste probleemide vältimiseks ja teie turvalisuse tagamiseks Kodi lisandmoodulite kasutamisel soovitame tungivalt kasutada VPN-i. VPN krüpteerib kõik andmed, mida teie seade Interneti kaudu saadab. Krüpteeritud andmed saadetakse serverisse kusagil mujal maailmas, kus need dekrüpteeritakse ja saadetakse edasi algsesse sihtkohta. See krüpteerimisprotsess tähendab, et teie Interneti-teenuse pakkujal või mõnel muul välisvaatlejal on võimatu näha, milliseid saite te külastate või kas sisu voogedaste. Teie Interneti-teenuse pakkuja näeb ainult seda, kui palju andmeid saadate, mitte aga seda, milline on nende andmete sisu. See hoiab teid turvalisena, kui kasutate voogesitamiseks Kodi lisandmooduleid.

NordVPN – Kodi täielik privaatsus

Külastage saiti nordvpn.com

Pole lihtsalt põhjust lubada teie Interneti-ühendusele juurdepääsu kellelgi, kes pole teie. Olenemata sellest, kas voogesitate täiskasvanutele mõeldud sisu või midagi peresõbralikumat, peaks teil olema üldine eeskiri, mis kaitseb teid kolmandate osapoolte, näiteks teie Interneti-teenuse pakkuja kontrolli eest. NordVPN annab teile tööriistad selle tegemiseks ja palju muud Kodi või mõne muu rakendusega.

NordVPN kasutab kõige arenenumat krüptimist – pakkudes isegi oma patenteeritud protokolli nimega NordLynx. See on sama turvaline, kui nad tulevad, varjades teie Kodi liiklust läbitungimatu 256-bitise krüpteerimisvõtmega, aga ka kiirust silmas pidades. Möödas on päevad, mil vältisite VPN-iga voogesitust ainult aeglaste ühenduste tõttu; ja möödas on päevad, mil muretsesite, et Interneti-teenuse pakkuja jälgib teie tegevust ja takistab teie ühendust. See on parim viis voogesituste kiirendamiseks ja puhverdamise lõplikuks kaotamiseks.

Teine Kodi kasutajate püsiv probleem on geoblokid, kuid NordVPN-i massiivne, enam kui 5800 serverist koosnev võrk 59 riigis teeb lühikese töö ka nende jaoks. Klõpsake lihtsalt riiki, mille IP-aadressi soovite võltsida, ja vaadake, kuidas kunstlikud sisenemisbarjäärid kaovad. Miks ei võiks Internet alati nii tasuta ja avatud olla? NordVPN-iga on see võimalik ja miski ei takista teid kasutamast nende teenuseid täiel määral, et oma südamesisu voogesitada – ettevõtte eeskirjade kohaselt säilitatakse täieliku anonüümsuse tagamiseks null logisid.

Lugege meie täismahus NordVPN-i ülevaade .

Plussid
 • Optimeeritud serverid Netflixi deblokeerimiseks
 • Erinevad IP-aadressid aerverid
 • 256-bitine AES-krüptimine täiusliku edasisalajastusega
 • Kahekordne andmekaitse
 • 24/7 reaalajas vestlus.
Miinused
 • Rakenduses ei saa linna või provintsi määrata.
PRIVAATSED KODI VOED:NordVPN krüpteerib teie Kodi liikluse, kõrvaldades ISP puhverdamise ja geoblokeeringud ühe klõpsuga.Saate 3-aastasele plaanile tohutu 68% allahindluse (3,71 dollarit kuus), mida toetab probleemideta 30-päevane raha tagasi garantii.

Kui VPN on paigas, et kaitsta teid lisandmoodulite kasutamisel, jätkame soovituste ja installijuhiste juurde.

Meie lemmik Kodi täiskasvanutele mõeldud lisandmoodulid

Vaadake tsenseerimata telesaateid filmiga Neptune Rising

Mõnes riigis võidakse populaarseid telesaateid tugevalt tsenseerida. Alates seksistseenidest Troonide mängus kuni vere ja vägivallani Spartacuses – paljude saadete stseene on redigeeritud või täielikult eemaldatud, et muuta need avalik-õiguslikus televisioonis näitamiseks sobivamaks. Kuid kui olete täiskasvanu ja soovite vaadata telesaadete täisversioone, tsenseerimata, saate seda teha Kodiga. Tutvustame teile üsna uut lisandmoodulit nimega Neptune Rising, millel on suur valik telesisu ja filme. Saate seda lisandmoodulit kasutada oma lemmiktelesaadete täis- ja tsenseerimata versioonide vaatamiseks.

Kuidas installida Neptune Rising Kodi lisandmoodulit:

 1. Alustage oma Kodist avakuva
 2. Klõpsake nuppu seaded ikooni, seejärel minge lehele Failihaldur
 3. Kliki Lisa allikas
 4. Klõpsake kasti, kus see on kirjas
 5. Sisestage see URL: http://hazmatcorner.com/OKB/ Sisestage see täpselt nii, nagu kirjutatud, sh http://, vastasel juhul see ei tööta
 6. Andke allikale nimi. Me kutsume seda blamo
 7. Klõpsake Okei
 8. Mine tagasi oma juurde avakuva
 9. Kliki Lisandmoodulid
 10. Klõpsake ikoonil, mis näeb välja nagu avatud karp
 11. Kliki Installige ZIP-failist
 12. Kliki blamo , siis edasi hoidla.blamo-0.0.4.zip
 13. Oota hetkeks ja näete märguannet, kui allikas on installitud
 14. Kliki Installige hoidlast
 15. Kliki Blamo Repo
 16. Kliki Video lisandmoodulid
 17. Otsi Neptuun tõuseb ja klõpsake sellel
 18. Avaneb ekraan, mis kirjeldab lisandmoodulit. Valige Installige allosas olevast menüüst
 19. Oota hetkeks ja pärast lisandmooduli installimist näete märguannet
 20. Pistikprogrammiga sisu vaatamiseks alustage oma avakuva , siis minge aadressile Lisandmoodulid , siis juurde Video lisandmoodulid , seejärel klõpsake nuppu Neptuun tõuseb ja lisandmoodul avaneb
 21. Minema TV saated , siis juurde Uued telesaated ja saate sirvida jagusid. Kõik saadaolevad episoodid on täis- ja originaalversioonid, ilma tsensuurita

Vaadake paktiga õudusfilme

Kui teile meeldivad hirmufilmid, peaksite vaatama Covenanti. Sellel tohutult populaarsel lisandmoodulil on palju filme ja telesaateid, mida saate vaadata. Selle filmivalikus on palju õudusfilme, kus on ka palju verd ja lööke. On ka teisi täiskasvanutele mõeldud filmide kategooriaid, nagu krimi-, märuli- ja põnevusfilmid. Covenanti lisandmoodul oli varem saadaval Colossuse repos, kuid kahjuks võeti see repo eelmisel aastal maha. Õnneks leidsime veel ühe allika, mille abil saate selle lisandmooduli installida ja oma lemmikõudusfilme vaatama hakata.

Kuidas installida Kodi jaoks pakti lisandmoodul

 1. Alustage oma Kodist avakuva
 2. Klõpsake nuppu seaded ikooni, seejärel minge lehele Failihaldur
 3. Kliki Lisa allikas
 4. Klõpsake kasti, kus see on kirjas
 5. Sisestage see URL: https://covenant01.github.io/zip Selle toimimiseks peate selle täpselt sisestama, sealhulgas https://
 6. Nimetage allikas. Me kutsume seda leping
 7. Klõpsake Okei
 8. Mine tagasi oma juurde avakuva
 9. Kliki Lisandmoodulid
 10. Klõpsake ikoonil, mis näeb välja nagu avatud karp
 11. Kliki Installige ZIP-failist
 12. Kliki leping , siis edasi repository.covenant-0.1.zip
 13. Oota hetkeks. Kui allikas on installitud, näete märguannet
 14. Kliki Installige hoidlast
 15. Kliki Pakti hoidla
 16. Kliki Video lisandmoodulid
 17. Otsi Pakt ja klõpsake seda
 18. Näete lisandmooduli teabega ekraani. Kliki Installige allosas menüüs
 19. Oota hetkeks. Kui lisandmoodul on installitud, saate uue teatise
 20. Lisandmooduli kasutamiseks alustage oma avakuva . Minema Lisandmoodulid , siis juurde Video lisandmoodulid , seejärel klõpsake nuppu Pakt lisandmooduli avamiseks
 21. Õudusfilmide leidmiseks minge lehele Filmid jaotisesse, seejärel juurde Žanrid , seejärel klõpsake nuppu Õudus et näha valikut uusimatest õudusfilmidest
 22. Klõpsake pealkirja mis tahes filmist, et näha selle voogesituse valikuid

Vaadake Ühendkuningriigi türklaste esitusloenditega püstijalakomöödiat

Kui teile meeldivad stand up koomikud, nagu Dave Chappelle, Doug Stanhope või Patton Oswalt, siis on teil hea meel teada saada, et seal on Kodi lisandmoodul, millel on terve jaotis, mis on pühendatud neile stand up artistidele ja paljudele teistele. UK Turk’s Playlists on üks parimaid kodi lisandmooduleid ja paljude kasutajate lemmik telesaadete ja spordi otseülekannete vaatamiseks, kuid see on tsenseerimata püstijalakomöödia sektsioon, millele me täna keskendume. Suurepärase naeru saamiseks proovige selle lisandmooduli stand up komöödia kategooriat.

Ühendkuningriigi Turk esitusloendite lisandmooduli installimine Kodi jaoks

 1. Alustage oma Kodist avakuva
 2. Otsige üles seaded ikooni, mis näeb välja nagu hammasratas, klõpsake seda, seejärel minge lehele Failihaldur
 3. Kliki Lisa allikas
 4. Klõpsake seal, kus see on kirjas
 5. Sisestage järgmine URL: https://addoncloud.org/ukturk/install Olge ettevaatlik https:// lisamisel, muidu see ei tööta õigesti
 6. Nimetage allikale midagi meeldejäävat, näiteks ukturk
 7. Klõpsake Okei
 8. Mine tagasi oma juurde avakuva
 9. Kliki Lisandmoodulid
 10. Klõpsake ikoonil, mis näeb välja nagu avatud karp
 11. Kliki Installige ZIP-failist
 12. Kliki ukturk , siis edasi repository.ukturk-1.0.7.zip
 13. Oota hetkeks, siis näete pärast allika installimist hüpikteadet
 14. Kliki Installige hoidlast
 15. Kliki UKTurk Addoni hoidla
 16. Kliki Video lisandmoodulid
 17. Kerige alla kuni Ühendkuningriigi Türgi esitusloendid ja klõpsake sellel
 18. Avaneb ekraan, mis sisaldab lisandmooduli üksikasju. Klõpsake Installige allosas olevast menüüst
 19. Oota hetkeks ja näete veel üht teadet, et lisandmoodul on installitud. Nüüd olete valmis seda kasutama
 20. Kui soovite lisandmoodulit kasutada, alustage oma avakuva , siis minge aadressile Lisandmoodulid , siis juurde Video lisandmoodulid , siis juurde Ühendkuningriigi Türgi esitusloendid lisandmooduli käivitamiseks
 21. Teilt võidakse paluda sisestage nööpnõel . Kui olete, minge lihtsalt ekraanil määratud veebisaidile ja klõpsake viiekohalise PIN-koodi leidmiseks. Seejärel sisestage see PIN-kood Ühendkuningriigi Turki lisandmoodulisse ja saate täieliku juurdepääsu
 22. Minema Stand-up komöödia

 23. Valige vaatamiseks etteaste ja kliki pealkirjal voo käivitamiseks

Nõuanne – eraldage täiskasvanutele ja lastele mõeldud sisu profiilidega

Kui soovite oma Kodi süsteemis täiskasvanutele mõeldud sisu, kuid teil on ka lapsi, kellele soovite Kodile juurde pääseda, saate seadistada profiile. Profiilid on viis, kuidas salvestada Kodi teatud seaded ja tagada, et ainult teatud inimesed pääsevad teatud sisule juurde. Saate luua endale profiili, millel on täielik juurdepääs kõigile oma Kodi täiskasvanutele mõeldud lisandmoodulitele, ja seejärel luua lastele eraldi profiili, millel on ainult peresõbralik sisu. Seda saab teha järgmiselt.

Kuidas luua Kodis lastele profiili

 1. Alustage oma Kodi avaekraan
 2. Minema Seaded klõpsates ikooni, mis näeb välja nagu hammasratas
 3. Kliki Profiili seaded

 4. Valige Profiilid vasakpoolsest menüüst
 5. Nüüd näete kõiki juba loodud profiile. Kui seadistate uut profiili esimest korda, kuvatakse siin ainult üks profiil Peakasutaja . Uue profiili loomiseks klõpsake nuppu Lisa profiil… paremal
 6. Ilmub sildiga tekstisisestuskast Profiili nimi . Andke oma profiilile nimi. Siin me kutsume seda lapsed
 7. Kliki Okei
 8. Nüüd näete sisestuskasti, mis ütleb Sirvige kausta . Te ei pea siia midagi sisestama. Jätke see lihtsalt tühjaks ja klõpsake nuppu Okei
 9. See viib teid lehele Muuda profiili aken, kus saate määrata oma uue profiili valikud:
  • Määra Luku eelistused et jah
  • Määra Meedia teave juurde Eraldi
  • Määra Meedia allikas s juurde Eraldi
 1. Nüüd klõpsake nuppu OK profiili salvestamiseks
 2. Minema Kindral vasakpoolses menüüs
 3. Luba Kuva käivitamisel sisselogimisekraan. Nüüd palutakse teil Kodi käivitamisel sisse logida teie või lasteprofiilina
 4. Nüüd saate alustada lasteprofiili täitmist. Lasteprofiilil pole saadaval ühtegi teie lisandmoodulit (nt Neptune Rising, Covenant või UK Turk). Võite installida sellele profiilile mõned lapsesõbralikud lisandmoodulid. Need lisandmoodulid kuvatakse ainult laste profiilis, mitte teie profiilis

Kuidas Kodis profiile vahetada

Kui teil on vaja vahetada oma profiili ja lasteprofiili vahel, tehke seda järgmiselt.

 1. Alustage oma Kodi avaekraan
 2. Minema Seaded klõpsates ikooni, mis näeb välja nagu hammasratas
 3. Kliki Profiili seaded
 4. Valige Profiilid vasakpoolsest menüüst
 5. Leidke profiil, mida soovite laadida, ja paremklõps selle kallal
 6. Vali Laadige profiil hüpikaknast
 7. Oodake vaid sekund ja Kodi laadib uuesti. Nüüd näete, et olete omal kohal uus profiil
 8. Nii saate lülituda kogu täiskasvanutele mõeldud sisuga profiili ja lastele sobiva sisuga profiili vahel

Järeldus

Kodi on tänu oma lõputule kohandatavusele suurepärane meediumiesitustarkvara. Kui soovite vaadata R-reitinguga sisu, nagu õudusfilme, tsenseerimata telesaateid või komöödiat, saate soovitud sisu vaatamiseks installida meie soovitatud lisandmoodulid. Kõik need lisandmoodulid on tasuta installitavad ja neid on lihtne kasutada täiskasvanutele mõeldud sisu vaatamiseks. Kui jagate oma Kodi süsteemi nooremate inimestega, saate seadistada profiilid nii, et nad ei pääseks sellele täiskasvanutele mõeldud sisule juurde.

Kas teil on R-reitinguga sisu vaatamiseks Kodi jaoks lemmiklisand? Andke meile sellest allpool olevates kommentaarides teada.

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga