Parimad Kodi lisandmoodulid 3D-filmide jaoks, töötavad 2022. aastal

Kui otsite 3D-filmide jaoks parimaid Kodi lisandmooduleid, olete jõudnud õigesse kohta. Oleme otsinud Kodi stseeni, et leida viis laia 3D-sisuga lisandmoodulit. Igat liiki taskukohaste 3D-võimeliste kuvarite (nt telerid, arvutiekraanid ja isegi videoprojektorid) tulekuga on 3D-filmide vaatamine kodus muutunud üha tavalisemaks. Seal on isegi 3D BluRay kettad ja pleierid. Miks mitte siis hankida oma 3D-sisu otse Kodist?

Tänases artiklis käsitleme alustuseks 3D-videot, selle toimimist ja selle nautimiseks vajalikku. Seejärel liigume otse oma põhiteema juurde ja tutvustame nelja parimat 3D-filmide jaoks leitud lisandmoodulit. Pärast iga sisu kirjeldamist ütleme teile, millist 3D-sisu leiate ja kust seda leida. Kuna kõigil meie valikutel on pakkuda rohkem kui 3D-filmidel, tutvustame lühidalt ka nende muid funktsioone. Ja kuna teil võib tekkida kiusatus neid proovida, anname teile ka üksikasjalikud installijuhised kõigi nelja lisandmooduli kohta. Enne kui lõpetame, proovime vastata kõigi põletavale küsimusele: milline neist on parim?Hankige 1. reitinguga VPN 2-aastane plaan 60% SOODSAMALT

Oma privaatsuse paremaks kaitsmiseks sisu voogesituse ajal kasutage VPN-i

Kui soovite seda, mida teete, endale jätta, vältida oma Interneti-teenuse pakkuja kontrolli või lihtsalt parandada võrgus olemise turbetaset, peate kasutama VPN-i. Kui Interneti-teenuse pakkuja kahtlustab, et keegi võib nende nõudeid ja tingimusi rikkuda, võib ta reageerida kiiruse vähendamisega, saata neile autoriõiguste rikkumise teatised või isegi teenuse katkestada. Tahad neid ebameeldivusi vältida.

VPN kaitseb teie privaatsust, krüpteerides kõik arvutisse sisenevad ja arvutist väljuvad andmed viisil, mis muudab tugevate algoritmide abil murdmise peaaegu võimatuks. Mitte keegi, isegi mitte teie Interneti-teenuse pakkuja, ei saa teada, kuhu te lähete või mida võrgus teete. Boonusena võimaldab VPN sobivas asukohas servereid kasutades mööda minna enamikust geograafilistest piirangutest.

Kuna valida on nii paljude pakkujate vahel, võib parima valimine olla hirmutav ülesanne. Siin on mõned olulised tegurid, mida arvestada. Kiire ühenduse kiirus vähendab puhverdamist, sisselogimiskeelu poliitika kaitseb veelgi teie privaatsust, kasutuspiiranguid pole võimaldab teil pääseda juurde mis tahes sisule täiskiirusel ja tarkvara mitmele platvormile tagab VPN-i toimimise teie seadmetes.

Kodi parim VPN: IPVanish

Oleme testinud kõige populaarsemaid VPN-i pakkujaid ja meie peamine soovitus Kodi kasutajatele on kahtlemata IPVanish . Tänu serveritele üle maailma, kiirusepiiranguteta, piiramatu ribalaius, piiramatu liiklus, range sisselogimiskeelupoliitika ja paljudele platvormidele saadaval olev klienditarkvara pakub IPVanish muljetavaldavat jõudlust ja väärtust.

*** IPVanish pakub 7-päevast raha tagasi garantii, mis tähendab, et teil on nädal aega seda riskivabalt testida. Pange tähele, et Sõltuvust tekitavate näpunäidete lugejad saavad siin IPVanishi aastaplaani pealt säästa tohutult 60%. , langetades kuuhinna vaid 4,87 dollarile kuus.

3D-video selgitus

Ekraan, mis tahes tüüpi ekraan, on kahemõõtmeline objekt. Me ei saa selle vastu midagi teha. Meie nägemine seevastu on kolmemõõtmeline süsteem. Seetõttu pole üllatav, et inimesed on juba pikka aega otsinud viise, kuidas 2D-seadmeid kasutades 3D-pilte renderdada. Kuna tehnoloogia on sama arenenud kui praegu, on meil nüüd kõik, mis on vajalik 2D-ekraanidel vastuvõetava 3D-illusiooni esitamiseks.

Kuidas see töötab

Inimese nägemise muudab kolmemõõtmeliseks asjaolu, et me vaatame maailma kahe silmaga. Ja igal silmal on erinev vaatenurk, mida meie aju tõlgendab kolmanda mõõtmena. 3D simuleerimiseks peame leidma viisi, kuidas kuvada kahte erinevat pilti – üks kummagi silma jaoks – ja tagama, et kumbki silm näeks ainult seda pilti, mida ta peaks nägema. Tavaliselt saavutatakse see mingite 3D-prillide abil, mis võimaldavad igal silmal näha seda, mida ta peaks, kuna vasaku ja parema silma kujutised kuvatakse ekraanil väga kiires järjestuses.

Mida on vaja 3D-sisu vaatamiseks

Kodus 3D-sisu nautimiseks on vaja kolme asja. Esiteks vajate 3D-võimelist telerit, arvutimonitori või projektorit. Tänapäeval on 3D-telerid muutunud soodsamaks kui kunagi varem. Ja loomulikult kuvab 3D-teler ka 2D-videot, nii et te ei vaja spetsiaalset telerit ainult 3D jaoks.

Teine asi, mida vajate, on paar 3D-prille. Tegelikult on teil muidugi vaja ühte vaataja kohta. Ja need ei saa olla lihtsalt 3D-prillid. Need peavad vastama teie teleri tehnoloogiale. Näete (pole mõeldud), erinevad teleritootjad kasutavad erinevaid süsteeme, et kontrollida, mida iga silm näeb.

Viimane asi, mida vajate, ja see on ilmselt kõige olulisem, on 3D-sisu. Nende allikaid pole liiga palju. Kõige ilmsem on ilmselt 3D Bluray ketas (mille jaoks, muide, on vaja 3D Bluray mängijat). 3D-filme saate hankida ka mitmes digitaalvormingus ja seda pakuvad täna esitletavad Kodi lisandmoodulid. 3D-digitaalfilmide vorminguid on mitu, kuid 3D-kuvarid toetavad neid kõiki.

Meie neli parimat 3D-filmide lisandmoodulit

Otsisime Kodi stseenist parimaid 3D-filmide allikaid. Leidsime, et puuduvad 3D-spetsiifilised lisandmoodulid, mis pakuksid ainult 3D-sisu. See on mõistlik, kuna sisu pole niikuinii nii palju saadaval. Spetsiaalne 3D-lisandmoodul oleks tõenäoliselt õhuke.

Oleme leidnud mitu kõik-ühes lisandmoodulit, millel on suurepärane 3D-sisu. Valisime välja neli parimat pakutava sisu kvaliteedi, koguse ja mitmekesisuse põhjal. Samuti veendusime, et need kõik olid lisandmoodulid, mida veel aktiivselt arendatakse. Mõned on seal olnud mõnda aega, teised on uuemad, kuid kõigil on hea valik 3D-pealkirju.

1. UK Turk esitusloendid

Ühendkuningriigi Turk Playlistsi lisandmoodul on olnud juba mõnda aega olemas ja see on Kodi kogukonna seas endale suurepärase maine saavutanud. See on üks neist kõik-ühes lisandmoodulitest, millel on natuke kõike. Leiate filme ja telesaateid, samuti otseülekannet IPTV-st ja palju muud. Nagu nimest arvata võib, on lisandmoodulil tugev Briti ja Türgi maitse.

Ühendkuningriigi Türgi esitusloendeid 3D sisu

Ühendkuningriigi Türgi esitusloendite 3D-filmid asuvad all Filmid peamenüü üksus ja seejärel allpool 3D ja 4K filme . Kui avate jaotise, näete pikka loendit peaaegu 300 filmist. Nagu jaotise pealkiri näitab, on seal nii 4K- kui ka 3D-filme. Need on kõik kenasti jaotatud kahte alamrubriiki, esmalt 3D-filmid ja seejärel 4K-filmid. Kokku on 3D pealkirju 165. Näib, et need on paigutatud kronoloogiliselt, kusjuures viimane on ülaosas. Nende vanim 3D pealkiri on 1986. aasta Top Gun.

Ühendkuningriigi Türgi esitusloendite lisandmooduli muud huvitavad funktsioonid

Lihtsalt filme vaadates on sellel lisandmoodulil üle 35 kategooria. Ja seal on telesaateid, sporti, koomikseid, dokumentaalfilme, stand-up komöödiat, kontserte, fitnessi ja mõnda türgikeelset sisukategooriat. Seal on ka toidusisu, CCTV kanalid, raadiojaamad ja üks parimaid IPTV otseülekannete valikuid kõigist lisandmoodulitest.

Ühendkuningriigi Türgi esitusloendite lisandmooduli üksikasjade saamiseks lugege kindlasti meie hiljutist artiklit, Installige UK Turk esitusloendite lisandmoodul Kodi, tööallikate ja repode jaoks .

Ühendkuningriigi Turk esitusloendite lisandmooduli installimine

 • Alustades Kodist avakuva , klõpsake nuppu Süsteemi seadete ikoon . See on väike käik ekraani vasakus ülanurgas.
 • Alates Süsteemi seadistuste ekraan , klõpsake Failihaldur .
 • Topeltklõps Lisa allikas vasakpoolsel paanil ja seejärel klõpsake .
 • Sisestage järgmine allika URL: https://addoncloud.org/ukturk/install ja seejärel klõpsake Okei .
 • Allolevas kastis Sisestage sellele meediumiallikale nimi , tippige nimi UK türklane ja klõpsake Okei .
 • Veenduge, et kõik on õige ja klõpsake Okei uue allika salvestamiseks.
 • Tagasi Kodi juurde avakuva ja klõpsake Lisandmoodulid vasakul paanil.
 • Klõpsake nuppu Lisandmooduli brauseri ikoon ekraani vasakus ülanurgas. See näeb välja nagu avatud kast.
 • Klõpsake Installige ZIP-failist .
 • Järgmisena klõpsake nuppu UK türklane äsja lisatud allikas.
 • Klõpsake repository.ukturk-1.0.7.zip hoidla installi käivitamiseks.
 • Ekraani paremas ülanurgas kuvatav teade kinnitab hoidla edukat installimist.
 • Sel ajal, kui olete endiselt peal Lisandmooduli brauseri ekraan, c lakkuma Installige hoidlast .
 • Klõpsake nuppu UKTurk Addoni hoidla . Seejärel klõpsake nuppu Video lisandmoodulid ja lõpuks klõpsake nuppu Ühendkuningriigi Türgi esitusloendid .
 • Moodustage Ühendkuningriigi Türgi esitusloendite lisandmoodulite teabeleht , klõpsake nuppu Installi nupp all paremal, et käivitada lisandmooduli installimine.
 • Iga sõltuvuse installimisel vilguvad ekraani paremas ülanurgas mitu sõnumit, millele järgneb kinnitus, et Ühendkuningriigi Türgi esitusloendi lisandmoodul installiti edukalt.

2. BoB Unleashed

BoB Unleashed on BoB unlimited'i järglane, ise põlvneb TP lisandmoodulist. Seda kõike selleks, et öelda, et see pole uustulnuk. See on veel üks kõik-ühes lisandmoodul, ehkki väga erinev eelmisest. Selle korraldus on mõnevõrra segane ja sisu leidmine võib olla problemaatiline, kuid mitmekesisuse osas on see üks suurepärane lisand.

BoB vallandas 3D-sisu

3D-filmid on Bob Unleashedis üsna sügavale peidetud. Peate avama jaotise Thunder, seejärel Filmid ja lõpuks 3D-filmid. Leiate väga tähestikulise loendi peaaegu 200 filmist, kõik 3D-vormingus.

BoB Unleashed lisandmooduli muud huvitavad funktsioonid

Kust alustada? See on suur lisand, millel on palju erinevaid alajaotisi. Mõned neist on nagu lisandmooduli lisandmoodulid. Seal on muusikatelevisioon, dokumentaalfilmid, lastele mõeldud sisu. naistele mõeldud sisu, kastikomplektid jne. Ja seal on ka teiste arendajate tehtud jaotisi, millest igaühel on oma alajaotised ja mitmekesisus.

Kui soovite selle lisandmooduli kohta rohkem teada saada, avaldasime hiljuti selle kohta artikli, BoB Unleashed lisandmoodul, vabastage Kodi jõud .

Kuidas installida lisandmoodulit BoB Unleashed

 • Alustades Kodist avakuva , klõpsake nuppu Süsteemi seadete ikoon . See on väike käik ekraani vasakus ülanurgas.
 • Alates Süsteemi seadistuste ekraan , klõpsake Failihaldur .
 • Topeltklõps Lisa allikas vasakpoolsel paanil ja seejärel klõpsake .
 • Sisestage järgmine allika URL: https://noobsandnerds.com/portal ja seejärel klõpsake Okei .
 • Peame andma allikale tähendusrikka nime. Midagi paremat kui vaikeseade portaal . Allolevas kastis Sisestage sellele meediumiallikale nimi , tippige nimi IN (Noobside ja Nerdsi puhul hoidla nimi) ja klõpsake Okei .
 • Veenduge, et kõik on õige ja klõpsake Okei veel kord, et uus allikas salvestada.
 • Tagasi Kodi juurde avakuva ja klõpsake Lisandmoodulid vasakul paanil.
 • Klõpsake nuppu Lisandmooduli brauseri ikoon ekraani vasakus ülanurgas. See näeb välja nagu avatud kast.
 • Klõpsake Installige ZIP-failist .
 • Järgmisena klõpsake nuppu IN äsja lisatud allikas.
 • Klõpsake hoidla.noobsandnerds-2.3.2.zip , käivitades hoidla installimise.
 • Ekraani paremas ülanurgas kuvatav teade kinnitab hoidla edukat installimist.
 • Peaksite ikka peal olema Lisandmooduli brauseri ekraan nii c lakkuma Installige hoidlast .
 • Klõpsake nuppu Noobide ja nohikute hoidla . Seejärel klõpsake Video lisandmoodulid ja lõpuks klõpsake BoB Unleashed .
 • Moodustage BoB Unleashed lisandmoodulite teabeleht , klõpsake nuppu Installi nupp all paremal, et käivitada lisandmooduli installimine.
 • Oodake ekraani paremas ülanurgas viimast teadet, mis kinnitab, et BoB Unleashed lisandmoodul on edukalt installitud.

3. Püramiid

Tom Braideri lisandmoodul Pyramid on samuti mõnda aega olemas olnud. Nagu enamik teisi kõik-ühes lisandmooduleid, ühendab see natuke kõike. Püramiidi lisandmoodul sisaldab tellitavaid filme, telesaateid ja dokumentaalfilme. Sellel on ka Briti maitsega spordi- ja otseülekanne IPTV-st. Sellel on lastetsoon ja isegi Kodi tsoon, ainulaadne funktsioon, kust leiate kõikvõimalikke videoid Kodi kohta, sealhulgas juhendeid, õpetusi ja ülevaateid.

Püramiidi 3D sisu

3D-filmid leiate jaotisest The Pyramid, kui klõpsate peamenüüs esmalt Movie Zone ja seejärel klõpsate 3D-filmid. Valik on hea, ligi 200 nimetust. Loend on tähestikulises järjekorras ja näib sisaldavat rohkem animatsioonfilme, mis teistel lisandmoodulitel on.

Püramiidi lisandmooduli muud huvitavad omadused

Pyramid on kõikehõlmav kõik-ühes lisandmoodul. Sellel on kõik tavaline: filmid, telesaated, sport, lastele mõeldud sisu, muusika, dokumentaalfilmid, raadiojaamad ja palju muud. Ja sellel on ainulaadne funktsioon, Kodi tsoon, mis sisaldab sadu videoid Kodi kohta. Seal on õpetusi, lisaarvustusi jne.

Lugege meie hiljutist artiklit pealkirjaga Püramiidi lisandmoodul Kodi jaoks – installimine ja ekskursioon lisateabe saamiseks selle lisandmooduli kohta.

Kuidas installida püramiidi lisandmoodulit

 • Alustades Kodist avakuva , klõpsake nuppu Süsteemi seadete ikoon . See on väike käik ekraani vasakus ülanurgas.
 • Alates Süsteemi seadistuste ekraan , klõpsake Failihaldur .
 • Topeltklõps Lisa allikas vasakpoolsel paanil ja seejärel klõpsake .
 • Sisestage järgmine allika URL: https://repozip.teamzt.seedr.io/ ja seejärel klõpsake Okei .
 • Allolevas kastis Sisestage sellele meediumiallikale nimi , sisestage nimi ZT (see tähendab nulltolerantsi, hoidla nime) ja klõpsake Okei .
 • Veenduge, et kõik on õige ja klõpsake Okei veel kord uue allika salvestamiseks.
 • Tagasi Kodi juurde avakuva ja klõpsake Lisandmoodulid vasakul paanil.
 • Klõpsake nuppu Lisandmooduli brauseri ikoon ekraani vasakus ülanurgas. See näeb välja nagu avatud kast.
 • Klõpsake Installige ZIP-failist .
 • Järgmisena klõpsake nuppu ZT äsja lisatud allikas.
 • Klõpsake repository.zt-2.0.zip , käivitades seeläbi hoidla installimise.
 • Ekraani paremas ülanurgas kuvatav teade kinnitab hoidla edukat installimist.
 • Peaksite ikka peal olema Lisandmooduli brauseri ekraan nii c lakkuma Installige hoidlast .
 • Klõpsake nuppu Nulltolerantsi hoidla . Seejärel klõpsake nuppu Video lisandmoodulid ja lõpuks klõpsake Püramiid .
 • Moodustage Püramiidi lisandmoodulite teabeleht , klõpsake nuppu Installi nupp all paremal, et käivitada lisandmooduli installimine.
 • Ekraani paremas ülanurgas ilmuvad korraks sõnumid, kusjuures viimane kinnitab, et Püramiid lisandmoodul on edukalt installitud.

4. Ülemvõim

Paljud lisandmoodulid on tänapäeval muude lisandmoodulite kahvlid või tuletised. See ei kehti Supremacy lisandmooduli, kõik-ühes lisandmooduli kohta. See kõik on originaalne ja seetõttu ei meenuta see ühtegi teist lisandmoodulit. See pakub filme ja telesaateid, aga ka sporti, otseülekannet IPTV-st, lastele mõeldud sisu ja palju muud. Supremacy'i arendaja ja Supremacy hoidlas hostitud lisandmoodul saab olla ainult ülim.

3D-sisu ülimuslikkus

3D-filmide leidmine rakenduses Supremacy ei saaks olla lihtsam. Seal peamenüüs on jaotis 3D-filmid. Veidi üle 80 pealkirjaga ei pruugi see olla suurim 3D-filmide allikas, kuid sellel on mõned pealkirjad, mida teistes lisandmoodulites ei leidu.

Supremacy lisandmooduli muud huvitavad funktsioonid

Supremacy lisandmooduli sisu valik on lai. Peate vaatama tavalisi filme ja telesaateid, aga ka lastefilme ja lastetelesaateid. Lisandmoodulis on sport, sellel on karaoke, dokumentaalfilmid ja suurepärane valik 4K-filme.

Supremacy lisandmoodul oli ühe meie hiljutise artikli teema: Supremacy Kodi lisandmoodul – installimine ja ekskursioon . Selle lisandmooduli kohta lisateabe saamiseks lugege seda.

Supremacy lisandmooduli installimine

 • Alustades Kodist avakuva , klõpsake nuppu Süsteemi seadete ikoon . See on väike käik ekraani vasakus ülanurgas.
 • Alates Süsteemi seadistuste ekraan , klõpsake Failihaldur .
 • Topeltklõps Lisa allikas vasakpoolsel paanil ja seejärel klõpsake .
 • Sisestage järgmine allika URL: https://supremacy.org.uk/zip/repo/ ja seejärel klõpsake Okei .
 • Allolevas kastis Sisestage sellele meediumiallikale nimi , asendada repo tähendusrikkama nimega nagu Ülemvõim ja klõpsake Okei .
 • Veenduge, et kõik on õige ja klõpsake Okei veel kord, et uus allikas salvestada.
 • Tagasi Kodi juurde avakuva ja klõpsake Lisandmoodulid vasakul paanil.
 • Klõpsake nuppu Lisandmooduli brauseri ikoon ekraani vasakus ülanurgas. See näeb välja nagu avatud kast.
 • Klõpsake Installige ZIP-failist .
 • Järgmisena klõpsake nuppu Ülemvõim äsja lisatud allikas.
 • Klõpsake repositoorium.supremacy-1.5 ja siis repository.supremacy-1.5.zip hoidla installimise käivitamiseks.
 • Ekraani paremas ülanurgas kuvatav teade kinnitab selle edukat installimist.
 • Peaksite ikka peal olema Lisandmooduli brauseri ekraan nii c lakkuma Installige hoidlast .
 • Klõpsake Ülemvõim , siis klõpsa Video lisandmoodulid ja lõpuks klõpsake Ülemvõim .
 • Moodustage Supremacy lisandmoodulite teabeleht , klõpsake nuppu Installi nupp all paremal, et käivitada lisandmooduli installimine.
 • Vaadake ekraani paremast ülanurgast lõplikku sõnumit, mis kinnitab, et Ülemvõim lisandmoodul installiti edukalt.

Milline on 3D-filmide jaoks parim lisandmoodul?

See on raske küsimus. Olles uurinud kõiki meie neljast 3D-filmide soovitusloendist, jõudsime järeldusele, et. ainult 3D-sisul põhinedes pole üht parimat lisandmoodulit. 3D-filmide täieliku valiku jaoks peaksite tõenäoliselt installima kõik neli. Igal neist on mõned ainulaadsed pealkirjad, mis puuduvad kõigist teistest.

Ja kui proovime oma hinnangu aluseks võtta muu sisu kui 3D-filmid, pole ka selget võitjat. Kõik oleneb sellest, mis sulle meeldib. Teie parim valik on proovida neid kõiki ja vaadata, millist eelistate.

Kokkuvõtteks

Tutvustame nelja parimat Kodi lisandmoodulit 3D-filmide jaoks. Neid on palju rohkem, kuid arvame, et need, mille oleme leidnud, annavad teile parima hinna. Need kõik on mitmeotstarbelised lisandmoodulid, mis pakuvad teile tundide kaupa meelelahutust.

Kuidas on sinuga? Mis on teie lemmik 3D-filmide lisandmoodul? Mis sulle selle juures kõige rohkem meeldib? Samuti, kas teil on probleeme mõne meie soovitatud lisandmooduli installimise või kasutamisega. Jagage oma mõtteid allolevate kommentaaride abil.

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga