1App Budget – hallake oma raha hõlpsalt otse Windows Phone 7-st

1 Rakenduse eelarve on tasuta eelarve haldamise rakendus, mis ilmus äsja Windows Phone 7 jaoks, kuid pärast selle vaatamist võime julgelt väita, et see ei näe välja nagu poolküpsetatud tasuta kingitus. Rakendusel on kõik selle tasuliste konkurentide sära ja kasutatavus ning seejärel mõned. Kuna tähelepanu nihkus hiljuti Windows Phone'i uusimale eeldatavale värskendusele Mango, on turul tekkinud tuulevaikus uute rakenduste jaoks, mis ei tööta ainult Mango peal. Õnneks ei tundnud selle vinge rakenduse arendajad sama (viimaste aruannete kohaselt tuleb Mango sel sügisel, seega on veel vähemalt kuu aega). 1App Budget on kõigi teie rahaasjade jaoks mõeldud ühest kohast ja see hõlmab peaaegu kõike, mis puudutab rahaküsimusi.Mitu kontot

1App Budgetiga saate seadistada nii palju kontosid, kui soovite. Seda saab teha käsitsi sisestades kõik vajalikud andmed või lihtsalt importides kogu teabe mõnest välisest allikast. Lihtsalt lisage oma nimi, konto kategooria (säästud, tšekk jne) koos lühikese kirjeldusega ja oletegi valmis. Kui soovite oma konto kohta üksikasjalikumat logi, saate laadida rohkem valikuid ja luua põhjaliku konto. Rakenduses seadistatavate kontode arv pole piiratud. Pin Lock on saadaval ka iga konto jaoks, et teie väärtuslik teave ei satuks valedesse kätesse.

Tööriistad

Rakenduse tööriistad on funktsioonid, mis võimaldavad teil seda teha tõesti kasutades oma rahaasju analüüsida diagrammid ja muud võimalused. Saate vaadata oma kasumit/kahjumit, tehinguid ja muid muudatusi sektor- või tulpdiagrammide kujul. Kui teile meeldib oma kulutuste üle täielik kontroll, saate seda kasutada Eelarved oma kuu (või nädala) kulutuste normeerimiseks. Samuti on võimalus eksportida või importida andmed rakendusest Google Docsi.

Kalendri ja tehingute filtrid

Kalender võimaldab teil vaadata tehinguid, mis teie kontol mis tahes kuupäeval tehti. Kuid see funktsioon muutub eriti võimsaks, kui see on ühendatud tehingufiltritega. Tehingufilter aitab teil hõlpsalt ja kohandataval viisil otsida oma varasemaid kirjeid. Saate valida suure hulga valikute hulgast, et luua täiuslik filter ja määrata täpselt soovitud kirje.

See on enam-vähem kõik ja selliste funktsioonide abil leiame, et see tasuta rakendus on kindlasti teie WP7-s osalemist väärt.

Laadige alla 1App Budget

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist Eelmine Artikkel

Mp3-faile ei esitata? Mp3val on MP3 parandamise tööriist

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada Loe Edasi

Kuidas Google Docsis ääriseid lisada