11 parimat videomuunduri tarkvara 2022. aastal

Kui teile meeldib vabal ajal filme vaadata, on teil tõenäoliselt juba seadme ühilduvusprobleemid, mis takistavad teil oma lemmikkomöödiat tahvelarvutis või vana kooli PSP-s vaadata. Muidugi on ühilduvusprobleemid pigem failidega seotud, kuna voogesitusteenuseid saab nautida paljudes erinevates seadmetes seni, kuni need toetavad patenteeritud rakendust. Näiteks Netflixiga, kuni teie seade toetab Netflixi rakendust, peaksite saama seda kasutada oma lemmikfilmide ja telesaadete voogesitamiseks ilma probleemideta.

Kuid mõned meist eelistavad traditsioonilisemat lähenemist, mis hõlmab videofaili edastamist seadmesse, milles soovite seda vaadata ja seal nautida. Kindlasti on see meetod väga ebamugav, kuna peate oma DVD-d/Blu-Ray-d rippima, leidma subtiitrite faili, kui plaadil seda pole, ja seejärel kulutama aega subtiitrite sünkroonimisele.

Kuid kõik need väikesed ebamugavused näivad taanduvat, võrreldes tundega, mis tekib, kui vaatate filmi võrguühenduseta ja teate, et puhverdamist ei toimu ja ainus asi, mis võib teie filmivaatamise kogemust rikkuda, on elektrikatkestus või aku tühjendamine.Mis on videomuundur?

Kui olete kunagi tahtnud vaadata filmi, telesaadet või videosalvestist erinevates seadmetes, siis ilmselt teate, et pole paremat valikut kui arvuti või sülearvuti. Isegi kui nad ei toeta teatud videovorminguid, saate lihtsalt installida koodekipaketi ja probleem pole enam olemas.

Teisest küljest on sellistel seadmetel nagu nutitelerid, telefonid, tahvelarvutid, kaasaskantavad DVD-mängijad, iPodid või pihukonsoolid teatud spetsiifilised nõuded, millele videofailid peavad vastama, et neid saaks luksumata esitada.

Isegi kui teil õnnestub leida videofail, mis on teie seadme toetatud laienduste ametlikus loendis, võivad heliseaded kõik sassi ajada ja võite vaadata filmi, millel puudub absoluutselt heli. Ja see käib ka vastupidi: võite saada väga suure helifaili, mis oleks pidanud olema 2-tunnine kassahitt.

Videokonverterid on suurepärane võimalus nendest piirangutest üle saada, viies videofailid erinevate seadmete standarditele, nii et saate neid esitada kõikjal, kus soovite, kui sellel seadmel on ekraan ja salvestusseade.

Niisiis, probleem lahendatud, eks? Film ei tööta, me lihtsalt lisame mõne videoteisendaja segule ja kõik peaks olema ok. No jah, välja arvatud mitte. Kui teil on tarkvaraosakonnas veidi teadmisi, saate ilmselt aru, et isegi sama eesmärki täitvad programmid võivad üksteisest metsikult erineda.

Sama põhimõte kehtib ka videomuundurite kohta. Üks selline tööriist võib küll muuta videod teie iPadiga ühilduvaks, kuid ei pruugi töötada teie nutiteleriga ega muuta iPadi-spetsiifilised failid teie arvutis esitatavaks.

Sellest hoolimata mõistame, et teie aeg on väärtuslik ja te ei saa kulutada paar tundi, et otsida odavat (või eelistatavalt tasuta) videomuundurit, millel on palju funktsioone ja mis ei hõivata kogu teie arvuti mälu. Seetõttu koostasime nimekirja, mis sisaldab parimaid videomuundureid, mille hulgast saate valida. Mida kõrgemal on toode meie loendis, seda paremini peaks see sobima teie videote teisendamise vajadustega.

Millised on parimad videomuundurid?

 1. VideoProc

  • Sisaldab täielikku utiliitide komplekti, mis katab kõik teie videohaldusvajadused, olgu selleks siis konverteerimine, kerge redigeerimine, allalaadimine või salvestamine, millest me räägime. Parim osa on see, et VideoProc pakub teile 30-päevast tasuta prooviperioodi, et saaksite enne tasulise litsentsi ostmist selle võimalusi testida.
 2. Wondershare UniConverter

  • Võimaldab teil oma videofailidega teha mitmesuguseid toiminguid, alates nende tihendamisest ja redigeerimisest kuni nende teisendamiseni teistesse vormingutesse, nende subtiitrifailide redigeerimise, uue videosisu salvestamise ja lemmiksisu DVD-de kirjutamiseni. Saate kasutada tasuta prooviversiooni, kuid sellel on mitmeid funktsioonipiiranguid.
 3. Allavsofti video- ja muusika allalaadija

  • Kuigi juba selle nimi vihjab teisele otstarbele, võib see tarkvaralahendus olla teie kõik-ühes multimeediumitöötlustööriist, kuna see võimaldab teil selle mitte ainult arvutisse alla laadida, vaid ka teisendada seda soovitud vormingusse. Nagu teistegi tööriistade puhul, saate alla laadida Allavsoft Video and Music Downloaderi tasuta prooviversiooni ja kasutada seda tasuta, kuid mõned selle funktsioonid on piiratud.
 4. WonderFoxi HD-videokonverteri tehas

  • Kõik-ühes tarkvaralahendus, mis suudab teisendada erinevat tüüpi videoid laias valikus vormingutesse, muutes need ühilduvaks peaaegu kõigi video taasesitusvõimalustega seadmetega. Veelgi enam, sellel tööriistal on palju lisafunktsioone, mistõttu on see suurepärane valik teie videohaldusvajaduste jaoks.
 5. Freemake videomuundur

  • Suudab teisendada MP4-, MP3-, DVD-, AVI-, WMV-, iPhone- ja Android-spetsiifilistesse vormingutesse ja nendest ilma higistamata. Programmil on tasuta versioon, mida saate oma arvutis kasutada nii kaua, kui soovite, kuid sellel on mõned piirangud, nagu bränding, täielik HD tugi ja subtiitrite redaktor.
 6. iDealshare VideoGo

  • Lihtne teisendustööriist, mis muudab töö kiiresti ja tõhusalt. See toetab mitut multimeediumifailivormingut ja suudab teisendada videofaile SD- (standardlahutusega) ja HD-vormingusse (kõrglahutus), kuid töötab ka põhilise videoredaktorina, teostades selliseid toiminguid nagu kärpimine, kärpimine ja helitugevuse reguleerimine.
 7. Videokonverteri teisaldamine

  • Võimalik teisendada multimeediumifaile enam kui 180 vormingusse, tihendada videofaile kvaliteeti kahjustamata, teostada failide põhilist videotöötlust ja lisada filmidele subtiitrite faile. Selle tööriistaga on kaasas tasuta veebipõhine videomuundur, mida saate kasutada multimeediumisisu teisendamiseks populaarseteks video- ja helivorminguteks ning tulemuseks oleva faili arvutisse allalaadimiseks.
 8. Igasugune videomuundur

  • Mitmekülgne videote teisendamise tööriist, mis töötab ka YouTube'i videote ja muusika, DVD-kirjutaja ja videotöötlusutiliidi allalaadimistööriistana. Praegu toetab see enam kui 100 sisendvormingut ja suudab eksportida faile enam kui 160 vormingusse kõrge kvaliteediga minimaalse kaoga. Sellel on tasuta ja tasulised versioonid.
 9. Käsipidur

  • See on avatud lähtekoodiga video transkooder või teisisõnu 100% tasuta videote teisendamise tööriist, mis toetab peaaegu kõiki stseenil saadaolevaid vorminguid. Lisaks võib see töötada mitmel platvormil (Windows, Mac ja Linux) ning sellel on lai valik lisafunktsioone, millest mõnda soovitatakse kasutada kogenud kasutajatel.
 10. NCH ​​Prism Video Converter tarkvara

  • Võimaldab teisendada videofaile muljetavaldavatest vormingutest ja vormingutesse ilma kohutavalt palju aega kulutamata. Lisaks võimaldab see lisada videoefekte, vaadata video eelvaadet enne redigeerimisprotsessi lõpetamist ning sisu kärpida või osadeks jagada. Kaasas tasuta ja tasulised versioonid.
 11. DivX-muundur

  • DivX Converteri tasuta versioon võimaldab teil valida laia sisend- ja väljundvormingu teegi hulgast ning töödelda faile nende profiilide alusel. Lisaks saate seda tööriista kasutada krüptimata DVD-videote varukoopiate tegemiseks, teisendades need paremini juurdepääsetavatesse vormingutesse ja salvestades nende sisu oma arvutisse.

Nagu näete, oleme kokku kogunud mitmeid videote teisendamise tööriistu, mida saate kasutada oma arvutis oleva multimeediumisisu haldamiseks ja selle hõlpsamaks muutmiseks seadme jaoks, milles proovite seda nautida. Le videoteisendaja nimekirja koostamisel võtsime arvesse järgmisi kriteeriume:

 • Programmi toetatavate sisend- ja väljundvormingute arv
 • Olenemata sellest, kas rakendus on tasuta saadaval või mitte
 • Toetab ka heli- ja videovorminguid
 • Pakub teile kadudeta tihendusvalikuid
 • Kvaliteetne videofail pärast selle teisendamist ja tihendamist
 • Saadaval on lisafunktsioonid (video redigeerimine, DVD kirjutamine).
 • Ei toeta reklaamvara/pahavara
 • Kui palju litsentsi ostmine maksab
 • Kas eluaegseid litsentse saab osta või mitte
 • Toetab erinevaid seadmeid (on mitu seadmeprofiili)
 • Töötab mitme operatsioonisüsteemiga (Windows, Mac, Linux)

Parim videomuundur Windowsi jaoks (TASULISED valikud)

1. VideoProc

Digiarty VideoProc on praegu meie videokonversiooni tarkvaralahenduste peamine soovitus tänu oma muljetavaldavale funktsioonide valikule ja intuitiivsusele, mis muudavad selle kasutamise lihtsaks isegi algajatele.

VideoProc suudab teisendada video-, heli- ja DVD-sisu enam kui 420 vormingusse ja seadmesse. Lisaks võimaldab see ilma lisatasuta alla laadida oma lemmiklugusid, esitusloendeid ja filme enam kui tuhandelt (see on enam kui 1000) veebisaidilt eraldusvõimega 720p, 1080p või 4K. Lisaks saate faile partiidena alla laadida, kui teil on kiire ja te ei soovi kulutada palju aega iga üksuse käsitsi valimisele.

Oma huvitavamate funktsioonide hulgas on VideoProc ka mõned videotöötlustööriistad ja salvesti, mida saate kasutada oma veebikaameras või ekraanil HD-kvaliteediga jäädvustamiseks.

Kui soovite oma arvutis videosisu varundada, võib salvestusruum olla üks teie peamisi probleeme ja VideoProc aitab teil väärtuslikku ruumi säästmiseks multimeediumfaile tihendada. Kuid me kõik teame, et tihendamine on alati tasuline ja enamasti on see kulu just selle faili kvaliteet, mille suurust püüame vähendada.

Hea külg on see, et VideoProci kadudeta pakkimisvõimalused aitavad teil neid mõlemaid kasutada: see võib oluliselt vähendada faili suurust kvaliteeti kaotamata, nii et saate varundada või salvestada rohkem videosisu ilma kompromissideta.

Kui teile meeldib video kiire konversioon, kasutab VideoProc 3. taseme riistvarakiirendust, mis tähendab, et see kasutab teie riistvara kõiki eeliseid, et protsess võimalikult kiiresti lõpule viia. Ametliku veebisaidi kohaselt saavad isegi madala kvaliteediga arvutid kasu 47 korda reaalajas kiiremast konversioonikiirusest.

Viimaseks, kuid vähemasti, peaksite seda teadma VideoProc pole tasuta saadaval, kuna selle vabal ajal kasutamiseks peate ostma litsentsi. Siiski on olemas tasuta prooviversioon, mille saate alla laadida ja programmi proovile viia, enne kui otsustate, kas see sobib teie vajadustega või mitte.

VideoProci põhifunktsioonid:

 • Toetatud vormingud ja seadmed: iPhone, iPad, Android, MP4 H.264/HEVC, WAV, MP3, MOV, AVI, WebM, AVCHD, WMV ja palju muud
 • Võimaldab alla laadida laule, filme ja esitusloendeid enam kui 1000 veebisaidilt kuni 4K kvaliteediga
 • Kaasas sisseehitatud salvestustööriist HD-sisu jäädvustamiseks veebikaamerast või ekraanilt
 • 3. taseme riistvarakiirendus kasutab teie GPU-d, et anda 47 korda kiirem video teisendamine
 • Pakkige videofaile varundamiseks, salvestamiseks või jagamiseks ilma kvaliteeti kaotamata (kadudeta pakkimine)
 • Kiirredigeerimise tööriistariba võimaldab teil faile liita, lõigata, kärpida, pöörata, aeglustada ja kiirendada
 • Võimaldab lisada oma videosisule subtiitreid või efekte
 • Toetab 2D, 3D ja 360-kraadiseid videoid
 • Suudab videote teisendamisel säilitada 5.1 ruumilise heli või stereoheli profiile
 • Võimaldab videokogusid tõhusamalt korraldada, võimaldades teil muuta nende metaandmeid

Hankige üheaastane litsents hinnaga 19,95 dollarit

2. Wondershare UniConverter

Wondershare UniConverter, mida nimetatakse ka Video Converter Ultimateks, on üks parimaid videote teisendamise tööriistu turul, kuna sellel on muljetavaldav kogum funktsioone, mis on kokku pandud, nii et pääsete neile juurde ilma higistamata.

Lühidalt öeldes saab see toode teisendada videoid, tihendada neid ilma kvaliteeti kaotamata, redigeerida multimeediumisisu, laadida alla videoid erinevatelt veebisaitidelt, teha salvestusi mitmest allikast ja kirjutada DVD-sid sisuga, mille just töötlemise lõpetasite. Loomulikult on see vaid lühike esitlus, mis ei anna õiglust Wondershare UniConverteri tõelisele potentsiaalile.

Praegu toetab Wondershare UniConverter enam kui 1000 sisend- ja väljundmultimeediumi (audio-video) vormingut, mis on algusest peale silmapaistev summa. Lisaks võimaldab see aja säästmiseks teisendada mitu faili korraga. Seega, selle asemel, et iga faili konversiooniprotsessi käigus käivitada, loote lihtsalt loendi, otsustate väljundvormingu ja lasete programmil ülejäänu eest hoolitseda.

Kui vajate enne lemmikvideote teisendamist veidi kohandamist, saate Wondershare UniConverteri abil muuta nende kiirust, kärpida ja kärpida neid, lisada subtiitreid mitmes stiilis, lisada vesimärki, kui kardate vargust, lisada visuaalseid efekte ja kohandage oma helikomponenti, et see paremini sobiks.

Failide tihendamine on mitmel põhjusel multimeediahuviliste seas veel üks pakiline küsimus. Alustuseks on lihtsam jagada teistega väiksemat faili. Kuid me kõik teame, mis juhtub, kui proovite faili suurust kunstlikult vähendada: see võib kaotada osa oma detailidest ja sel juhul on saate staar kvaliteet.

Wondershare UniConverter võimaldab teil tihendussätteid kohandada nii, et faili suurust poole võrra vähendades saate olla kindel, et te ei riku taasesituse kvaliteeti. Pärast iga tihendusprotsessi kohandamist saate vaadata oma failide eelvaadet, et veenduda, et kõik on parimas korras. Wondershare UniConverter võimaldab teil ka mitu faili korraga tihendada pärast seda, kui olete välja mõelnud tihendamise õiged parameetrid.

Kui olete Wondershare UniConverterist huvitatud ja soovite seda enne litsentsi ostmist proovida, on teil õnne. Saate alla laadida prooviversiooni, mida saate kasutada nii kaua kui soovite, kuid väljundfail lõigatakse 1/3 võrra, saate alla laadida kuni 5 videot päevas ja videosisu ülekandmisel on 5-minutiline ajapiirang. teleris.

Wondershare UniConverteri peamised funktsioonid:

 • Sellel on muljetavaldav enam kui 1000 video- ja helivormingu raamatukogu, mille hulgast saate valida
 • Teisendab videod erinevatele seadmetele, sealhulgas iPhone'idele, iPadidele, Android-telefonidele ja konsoolidele
 • Saate teisendada teie videofaile nende kvaliteeti kahjustamata
 • Täiustatud GPU kiirendus, mis võib anda 30 korda kiirema video teisendusprotsessi
 • Võimaldab määrata väljundvideo parameetreid ja laadida mitu faili, et neid hulgi töödelda
 • Võimaldab tihendada kuni 8K eraldusvõimega videofaile kvaliteeti kaotamata
 • Automaatne videofailide tuvastamine sisemistel ja välistel kõvaketastel või SSD-del
 • Ühendage mitu videofaili üheks ilma kvaliteeti kaotamata
 • Võimaldab teil ajastada teisendus- ja tihendustoiminguid teile sobival ajal
 • Võimaldab teil alla laadida videofaile paljudelt veebisaitidelt
 • Saate teha teie failidega videotöötlustoiminguid
 • Kaasas salvesti, mida saab kasutada ekraanil kuvatava sisu jäädvustamiseks
 • Võimaldab salvestada videofaile DVD-dele

3. Allavsofti video- ja muusika allalaadija

Kuigi selle nimi võib teid ära ajada, ei ole Allavsoft Video and Music Downloader lihtsalt tavaline allalaadimistööriist, mida saate oma lemmikmultimeediumiveebisaitidelt sisu hankimiseks kasutada. See aitab teil seda teha, kuid sellel on mitmeid muid lisafunktsioone, mida saate kasutada.

Rakendus aitab teil alla laadida muusikat, videoid ja subtiitreid enam kui 1000 veebisaidilt, sealhulgas YouTube, Deezer, Spotify, Soundcloud, Tidal, PBS, BBC, Udemy, MegaVideo, Dailymotion, Metacafe, Crunchyroll, Twitter, Facebook, eHow ja palju muud.

Kõik, mida pead tegema, on leida sihtveebisaidilt sisu, mida soovite oma arvutisse laadida, kopeerida selle link ja kleepida see Allavsofti video- ja muusikaallalaadija spetsiaalsele väljale. On ütlematagi selge, et peate veenduma, et sisu, mida proovite saada, pärineb toetatud veebisaidilt.

Kui olete lingi kleepinud, saate valida kvaliteediprofiili, määrata arvutis sihtkoha tee ja soovi korral valida konversiooniprofiili. See utiliit saab allalaaditud sisu automaatselt teisendada teise vormingusse, nii et seda saab teie valitud seadmes esitada. See tööriist saab käsitleda ka mitut linki korraga.

Allavsofti video- ja muusikalaadija konversioonifunktsioonidele juurdepääsuks ei pea te aga tegelikult alla laadima ühtegi video- või muusikafaili. Selle põhiaknas saate klõpsata vahekaardil Teisenda, valida sisendfailid, mida soovite töödelda, valida profiili, mida teisendustoiming järgib, ja määrata sihtkoha tee.

Kui te ei soovi kaardil faile lisada, saate need lihtsalt massiliselt valida ja seejärel programmi peaaknasse pukseerida. Valikus on palju konversiooniprofiile, kuid kui te pole täiesti rahul, saate oma valikut ka kohandada.

On ütlematagi selge, et Allavsofti video ja muusika allalaadija on esmaklassiline tööriist, nii et peate selle kasutamiseks maksma. Siiski on ka tasuta valik, mida saate kasutada nii kaua, kui soovite, kuid seal on näriv ekraan, 5-minutiline piirang teisendus-/liitmistoimingutele ja saate seda kasutades iga päev alla laadida kuni 5 videot.

Allavsofti video ja muusika allalaadija funktsioonid:

 • Saab alla laadida ja teisendada erinevatesse vormingutesse, sealhulgas FLV, WebM, MP4, AVI, WMV, MOV, F4V, F4F ja MPEG-1
 • Aitab teil muusikavideote või filmide heli alla laadida ja neist eraldada
 • Aitab teisendada allalaaditud faile helifailideks nagu FLAC, MP3, AAC, WMA või WAV
 • Toetab enam kui 1000 veebisaiti, kust saate videoid ja helisisu alla laadida
 • Sellel on sisseehitatud pleier, mida saate kasutada allalaaditud sisu vaatamiseks ja allalaaditud helisisu kuulamiseks
 • Sisaldab allalaadimisprotsessi peatamise ja jätkamise tuge
 • Kaasas laiendused populaarsetele brauseritele, nagu Chrome, Firefox ja Safari
 • Toetab kõrge kvaliteediga videosisu allalaadimist (4K, 1080p ja 720p)
 • Säilitab allalaaditud failide ajalugu, et saaksite allalaaditud sisul silma peal hoida

4. WonderFox HD Video Converter Factory

WonderFox HD Video Converter Factoryt võib selle videohaldusvõimaluste osas pidada tõepoolest tehaseks. See programm mitte ainult ei aita teil arvutis olevaid videofaile teisendada, vaid saate seda kasutada ka täiustatud video allalaadijana või juba allalaaditud sisu erinevate redigeerimistoimingute tegemiseks.

Rakendus võib isegi aidata teil muuta oma lemmikvideofailid GIF-animatsioonideks, et saaksite oma lemmikhetki sõpradega jagada, ilma et peaksite kogu ribalaiust kasutama.

Kui soovite luua videoõpetuse, kasutades allikana oma töölauda, ​​saab WonderFox HD Video Converter Factory teid selles aidata, pakkudes teile täielikku töölaua salvestamise tuge. Lisaks saate ekraani salvestamisel kasutada ka arvuti heliallikat, olgu see siis süsteemiheli või mikrofon, millest me räägime.

See tarkvaralahendus võib aidata teil ka videofaili uuesti kodeerida, tõstes seeläbi kunstlikult selle kvaliteeti standardlahutusest kõrglahutusega. WonderFox HD Video Converter Factory saab ka teie jaoks pisut pilti parandada, teravdades pilti ja kompenseerides selle piirjooni.

WonderFox 2nd Generation Rapid Video Encoding Technology (GRVE-2) võimaldab vähendada video konverteerimise aega, et saaksite selliseid toiminguid teha väga kiires tempos. Lisaks toetab see tööriist ka GPU täielikku kiirendust, mis kõik mängivad olulist rolli teisendustoimingute kiirendamisel.

Kuid oleme teile juba öelnud, et videofailide teisendamine pole ainus asi, millega WonderFox HD Video Converter Factory hakkama saab. Mida see siis veel teha saab? Noh, see pakub teile rikkalikku video redigeerimise tööriistakasti, mida saate kasutada oma videotele efektide lisamiseks, kahe video samaaegseks esitamiseks jagatud ekraani funktsiooni abil, videote kärpimiseks või kärpimiseks, mitme video ühendamiseks üheks failiks, vesimärkide lisamiseks. , pöörake oma videoid või lisage subtiitreid.

Kui olete sellest tööriistast huvitatud, on teil hea meel teada saada, et selle funktsioonide kasutamiseks on olemas tasuta prooviperiood. Negatiivne külg on see, et prooviversioon on tõsiselt piiratud, kuid arendajad pakuvad teile piisavalt, et veenda ennast, et nad mõtlevad äri.

WonderFox HD Video Converter Factory põhifunktsioonide loend:

 • Teisendage video- ja helifaile enam kui 500 vormingusse ja sealt välja
 • Toetab SD (480p), HD (780p), FHD (1080p) ja UHD (4K) eraldusvõimet
 • Võimaldab teisendada videoid madalast eraldusvõimest kõrge eraldusvõimega
 • Pildi teravustamise funktsioonid, mis võivad kompenseerida pildi piirjooni (pildi täiustamine)
 • Riistvaraline kiirendus ja GRVE-2 aitavad teil saavutada 50 korda kiirema konversioonikiiruse
 • Toetab partiifailide töötlemist, et aidata teil teisendada mitu multimeediumfaili korraga
 • Säilitab pärast teisendamist failidele originaalse stereo- või 5.1 ruumilise heli
 • Kadudeta pakkimine aitab teil tagada, et saate väiksema suurusega faile, ilma et peaksite kvaliteedist loobuma
 • Lisage efekte, filtreid ja reguleerige pilti, näiteks muutke heledust, kontrasti või küllastust
 • Sellel on jagatud ekraani funktsioon, mis võimaldab teil korraga esitada 2 videot
 • Kärpige videofaile soovitud kestuse saavutamiseks
 • Kärpimistööriist, mis aitab teil eemaldada ekraanilt soovimatud osad
 • Ühendage mitu videofaili üheks ainulaadse eraldusvõime ja kuvasuhtega failiks
 • Lisage oma videotele teksti, pilti või autoriõigusega kaitstud vesimärke
 • Pöörake videot või pöörake seda soovitud asendisse
 • Lisage video- või filmifailidele subtiitrite faile
 • Looge fotodest või videofailidest GIF-animatsioone
 • Salvestage heli ja videot oma töölaualt

5. Freemake Video Converter

Kuigi selle nimes on sõna otseses mõttes tasuta, pole Freemake Video Converter kaugeltki tasuta, mistõttu lisasime selle videote teisendamise tööriistade hulka, mille eest peate maksma. Asjaolu, et ametlikul veebisaidil kuvatakse ainult tasuta allalaadimisnupp ilma hinnateabeta, võib veelgi segadusse ajada, kuid me oleme siin, et asjad selgeks teha.

Freemake Video Converter on endiselt hea tööriist, mis aitab teil teisendada arvutis olevaid multimeediumifaile erinevatesse vormingutesse ja vormingutest, kuid selle kasutamine pole üldse tasuta. See pakub tasuta versiooni, mida saate kasutada rakenduse funktsioonide testimiseks, kuid see on väga piiratud.

See tööriist toetab enam kui 500 vormingut, sealhulgas, kuid mitte ainult, AVI, MKV, MP3, DVD, MPEG, FLV, MP4, SWF, 3GP, MOV, TS, MTS, Divx ja Xvid. Lisaks saate seda kasutada sisu allalaadimiseks erinevatelt veebisaitidelt, nagu YouTube, Dailymotion, Vevo, Vimeo ja Facebook.

Freemake Video Converter saab ka näiteks muusikavideotest või filmidest helisisu välja võtta, kui seda vajate. Kui olete arvutiga ühendanud iOS-i seadme, saab see tööriist protsessi lõpus automaatselt üles laadida väljundfailid iTunes'i ja teie iOS-i seadmesse, kui soovite.

iOS-i seadmed ei ole aga ainsad seadmed, mida Freemake Video Converter toetab. Tegelikult ühildub see ka PSP, Samsungi, Nokia, Huawei, Xiaomi, Google Androidi (Pixel, Nexus), Blackberry, konsoolide ning ka muude telefonide ja tahvelarvutitega. Saate isegi luua videofaile, mis ühilduvad vanemate telefonidega, valides enne teisendamise alustamist sobiva vormingu (3GP, MP4).

Veelgi enam, saate seda tööriista kasutada oma videofailide redigeerimistoimingute tegemiseks, heliga fotode slaidiseansside loomiseks, DVD-de rippimiseks või lemmiksisu kirjutamiseks CD-dele/DVD-dele, videote manustamiseks erinevatele veebisaitidele, sisu YouTube'i üleslaadimiseks, lisamiseks. videofaili subtiitreid, aga ka klippe lõigata, liita või pöörata.

Freemake Video Converteri funktsioonid:

 • Võimaldab teil teisendada faile enam kui 500 vormingusse, sealhulgas MP4, FLV, AVI, MKV, WMV, MP3 ja DVD
 • Saab alla laadida videosisu erinevatelt veebisaitidelt, nagu YouTube, Vevo, Facebook, eHow ja Dailymotion
 • Laadib video- ja helisisu automaatselt üles iTunesi või teie ühendatud iOS-i seadmesse
 • Ühildub paljude seadmetega, sealhulgas Nokia, Samsung, Xiaomi, Huawei, Blackberry ja PSP
 • Võimaldab teisendada 4K-, täis-HD- ja HD-faile erinevatest allikatest, sealhulgas veebikaameratest, HD-kaameratest ja Blu-ray-plaatidest
 • Kopeerige sisu CD-delt, DVD-delt või Blu-ray-plaatidelt ja salvestage see paljudesse vormingutesse
 • Võimaldab salvestada DVD sisu DVD-kausta või eksportida need oma arvutisse ISO-pildina
 • Võimalik teisendada MTS-faile Blu-ray-plaatidelt
 • Lõikab videofragmendid, mida te ei vaja, enne nende teisendamist teise vormingusse
 • Pöörake videoid 90 või 180 kraadi
 • Ühendage mitu videofaili üheks failiks, millel on sama kuvasuhe ja eraldusvõime
 • Kärpige videoid mustade ribade eemaldamiseks
 • Määrake väljundfaili suuruse piirang
 • Sisaldab sisseehitatud veebipleierit ja võimaldab manustada videofaile erinevatele veebisaitidele
 • Lisage oma videofailidele subtiitrid ASS-, SSA- või SRT-vormingus
 • Redigeerige subtiitrite fonti ja suurust
 • Laadige videosisu otse YouTube'i üles, linkides oma konto Freemake Video Converteriga

6. iDealshare VideoGo

Kui olete kunagi kasutanud operatsioonisüsteemi Windows 7, tundub iDealshare VideoGo liides teile veidralt tuttav. Võib-olla on need stiliseeritud nuppudega ümarad aknanurgad ja font, mis tunduvad pisut aegunud, kuid miski annab kindlasti selle ebamoodsa hõngu.

Tõenäoliselt teate aga, et raamatu üle otsustamine selle kaane järgi ei ole alati kõige parem, nii et antud juhul ei hinda me iDealshare VideoGot selle liidese järgi, mis tuletab meile meelde operatsioonisüsteemi, mille tugi kaotas 2020. aasta alguses (kuigi soojalt meelde jäänud OS).

Sellel programmil on kõik funktsioonid kõigi teie multimeediumifailide teisendamise vajaduste rahuldamiseks. Lisaks, kui soovite oma videosisu pisut redigeerida, pakub iDealshare VideoGo teile ka teavet.

See toetab paljusid populaarseid faililaiendeid, seega pole vaja segule veelgi rohkem kolmanda osapoole utiliite lisada. Toetatud vormingute hulgast on võimalik leida MP4, AVI, MKV, TS, OGV, WebM, Xvid, 3GP, MOV, DivX, 3GPP, MPEG-4, aga ka MP3, WAV, WMA, M4A, AUD, FLAC, OGG, VOC ja VOX.

Oleme eespool lühidalt maininud, et iDealshare VideoGo saab hakkama paljude redigeerimistoimingutega, kuid ei pakkunud üksikasju. Kui olete huvitatud enamast kui lihtsalt videote teisendamise tööriist, on teil hea meel teada, et see tööriist aitab teil ka videoid kärpida, neid kärpida, subtiitreid lisada, mitut videot üheks failiks ühendada, pildi kontrasti ja heledust reguleerida. , samuti kohandada konversiooniseadeid (kodek, suurus, bitikiirus, eraldusvõime, kaadrisagedus).

iDealshare VideoGo sisaldab tasuta, kuid piiratud prooviperioodi, mille abil saate otsustada, kas selle programmi võimalused vastavad teie videotöötlusvajadustele või mitte. Kuigi prooviversioonil on hunnik piiranguid, arvame, et see annab teile täpselt nii palju, et saaksite otsuse teha.

Nimelt saab prooviversiooni kasutades konverteerida igast failist vaid esimesed 5 minutit ja kui video kestus on alla 5 minuti, siis konverteerib programm sellest vaid poole. Teisest küljest pole eluaegse litsentsi ostmine just kallis.

iDealshare VideoGo põhifunktsioonid:

 • Lihtne kasutada tänu intuitiivsele (kuigi aegunud) liidesele
 • Toetab laia valikut heli-, video- ja pildivorminguid, et tagada maksimaalne paindlikkus
 • Saate teisendada videofaile standardkvaliteediga või kõrglahutusega, olenevalt teie vajadustest
 • Eraldage video- või filmifailidest heli ja teisendage see teie valitud vormingusse
 • Saab teisendada heli- ja videofaile, et muuta need ühilduvaks paljude seadmetega
 • Tehke failidega redigeerimistoiminguid, nagu kärpimine, kärpimine, heleduse reguleerimine või pööramine
 • Saab faile tihendada, et vähendada nende suurust kvaliteeti kaotamata
 • Võimaldab lisada videofailidele erinevates vormingutes subtiitreid
 • Võimaldab lisada oma videofailidele lihtsal viisil efekte ja heli
 • Kaitske oma videofaile varguse eest, lisades neile erinevaid vesimärke
 • Võimaldab teil suurendada või vähendada video- või filmifaili heliraja helitugevust
 • Võimaldab kärpida videofaile, et eemaldada mustad ribad, olenemata vormingust või eraldusvõimest
 • Võimaldab ühendada video- või helifailid üheks teie valitud vormingus failiks

7. Teisaldage Video Converter

Oleme kindlad, et olete selle juba nimele heites aru saanud, kuid Movavi Video Converter on üks parimaid videote teisendamise tööriistu turul. Mida te selle nime lugedes ei saa aru, on selle programmi pakutavate võimaluste rohkus, mis aitavad teil vabal ajal arvutis olevaid multimeediumifaile teisendada, aga ka teha sama tööriista piires mitmesuguseid muid redigeerimistoiminguid.

Rangelt erinevast vaatenurgast on Movavi Video Converter pisut nõrgem kui tema konkureerivad kolleegid, kuna see toetab ainult rohkem kui 180 failivormingut. Võrreldes teiste toodetega, mis on võimelised teisendama rohkem kui 500 vormingusse ja sealt välja ning mõned neist saavad hakkama veelgi enamaga, saate aru, miks Movavi Video Converteril on väike puudus.

Kuid see ei tohiks teid heidutada seni, kuni te ei kavatse muuta videote teisendamist mingiks kasumlikuks ettevõtteks, kus peate toetuma tööriistale, mis suudab töödelda iga vormingut ja muuta see millekski täiesti erinevaks. .

Tõtt-öelda on väike tõenäosus, et komistate kunagi vormingusse, millega Movavi Video Converter hakkama ei saa, kuna kõik videofailid näivad liikuvat samas suunas. Isegi kui teil on aegunud seade, mille jaoks peate videofaili teisendama, võib Movavi Video Converter selle siiski suurepäraselt välja tõmmata, nii et me ei muretseks selle pärast liiga palju.

Sellel on ka veebipõhine teisendustööriist, mille abil saate lihtsalt videofaili üles laadida, valida vajaliku vormingu ja seejärel väljundfaili oma arvutisse tagasi laadida. See on nii lihtne ja saage sellest aru: võrgutööriist ei lisa faili teisendamise ajal vesimärki, kuigi see tihendab video, nii et saate tõenäoliselt midagi pikslilikumat, kui oleksite hoolinud. jaoks.

Aga ikkagi, vesimärgita video teisendamine tasuta, ilma allalaadimiseta? Movavi Video Converteri veebipõhine kolleeg teeb seda. Kui soovite rohkemat, saate alla laadida tasuta prooviversiooni, mida saate kasutada nii kaua kui soovite, kuid pidage meeles, et sellega kaasnevad õiglased piirangud.

Movavi Video Converteri failide teisendamise protsess on sama lihtne kui võimalik: lihtsalt lohistate video programmi põhiaknasse, valite loendist vormingu, valige sihtkoha tee ja klõpsake nuppu Teisenda. Lisaks, kui teil on vaja oma videofailidest rohkem välja pigistada, võite loota ka Movavi Video Converterile.

See tööriist võimaldab teil faile tihendada, et vähendada nende faili suurust, ja see võimaldab teil seda teha ilma, et see protsessi käigus liiga palju kvaliteeti kaotaks. Lisaks saate oma videoid kohandada, lisada efekte või subtiitreid, muuta nende helitugevust ja isegi neid kärpida või kärpida.

Movavi Video Converteri funktsioonid:

 • Sisaldab veebipõhist videote teisendamise tööriista, mida saate kasutada tasuta ja ilma vesimärgita
 • Teisendage oma multimeediumfailid (heli-, video- ja fotofailid) laias valikus vormingutes (üle 180)
 • Tihendage oma arvutis olevaid videofaile, et vähendada nende suurust jagamise, varundamise või salvestamise eesmärgil
 • Toetab video teisendamise või tihendamise paketttöötlust
 • Võimaldab teha failidega erinevaid redigeerimistoiminguid, sealhulgas värvide reguleerimist või efektide lisamist
 • Võimaldab ühendada mitu videofaili üheks teie valitud vorminguks
 • Aitab leida subtiitreid arvutist või kasutades erinevaid võrguallikaid ja lisada neid oma videotele
 • Võimaldab videofaile kärpida või pöörata
 • Saate eemaldada mustad ribad igast videovormingust, kasutades selle video kärpimise funktsioone
 • Ühildub paljude seadmetega, millel saate väljundfaile esitada

8. Mis tahes videomuundur

Any Video Converter on üks parimaid videote teisendamise tööriistu, mida praegu turul leiate, ja seda ka mõjuval põhjusel. See pakub tasuta versiooni, mida saate kasutada selle võimaluste proovimiseks ja ise otsustamiseks, kas peaksite investeerima (ilmselgelt) tasulisesse litsentsi või mitte.

Mis tahes Video Converteri teeb tasuta prooviversiooniga videomuundurite hulgas silma paistma asjaolu, et see ei kuva reklaame ega paku teie arvutisse nuhkvara/reklaamvara installimist, et õigustada seda, et see loobub oma teenuseid tasuta.

Siiski peaksite teadma, et on kehtestatud teatud piirangud, mistõttu ei saa te Any Video Converterist maksimumi võtta, kui te ei kavatse litsentsi osta. Kuid me ei muretseks piirangute pärast liiga palju, kuna need tunduvad olevat veidralt spetsiifilised.

Nimelt ei saa te teisendustoimingute lähtefailidena kasutada DVD-plaate ega kaustu ega eksportida videosisu 3GP- või 3GP2-vormingusse. Lisaks ei võimalda prooviversioon teil teisendamiseks kasutada seadmeprofiile, mistõttu ei saa te näiteks automaatselt teha iPodi või PS3-sõbralikke videoid. Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, ei võimalda selle tööriista tasuta versioon DVD-menüüd konfigureerida ega kohandada.

Räägime nüüd mis tahes videomuunduri CAN-idest, mitte selle CAN-idest. Esiteks toetab see muljetavaldavat valikut vorminguid, sealhulgas MOV, MKV, WMV, AVI, RM, ASF, AVC, OGG, AAC, WAVE, M4A, HD MPEG, HD WMV, aga ka MPG (PAL või NTSC) .

Saate importida andmeid arvutis olevatest failidest, kuid võite kasutada ka muid allikaid, näiteks CD-sid, DVD-sid või Blu-ray-plaate. Rakendus sisaldab DVD-kirjutajat, nii et kui olete failide teisendamise lõpetanud ja kõik näeb hea välja, saate lihtsalt hüpata plaadi oma optilisse lugemisvõimega draivi ja kirjutada selle sisu oma lemmikplaadi meediumitüübile.

Lisaks saate kasutada rakendust Any Video Converter, et salvestada ekraanilt täielikke videosalvestusi ja kasutada heliallikana süsteemi heli või mikrofoni. Kui te pole heliribaga rahul, saate selle hiljem lihtsalt asendada, kasutades Any Video Converteri manustatud tööriistu.

Kas soovite veebisaidilt alla laadida video- või helisisu? Pole probleemi; Niikaua kui veebisait on nende hulgas, mida Any Video Converter toetab, peaksite olema valmis. Kõik, mida pead tegema, on suunata see õigesse suunda, valida videokvaliteedi konfiguratsioon ja vorming ning lasta sellel sisu alla laadida.

Mis tahes Video Converteri põhifunktsioonid:

 • Teisendab video- ja helifaile erinevatesse vormingutesse ja nendest
 • Laadige alla muusikavideoid, filme või helisisu erinevatelt veebisaitidelt
 • Redigeerige oma videoid enne nende teisendamist oma valitud vormingusse
 • Ekstraktige video- või filmifailidest helisisu
 • Kopeerige helirajad CD-lt või DVD-lt
 • Ekstraheerige videotest taustaheli
 • Teisendage helifaile erinevatesse vormingutesse, sealhulgas MP3, AC3, OGG, WMA, WAV ja FLAC
 • Salvestage oma ekraanilt videosisu HD MP4-vormingus
 • Kirjutage oma projektid DVD-le või AVCHD-DVD-le, olenevalt teie DVD-mängijast
 • Kärpimisfunktsioon, mis aitab teil oma videotest soovimatud osad kustutada
 • Võimaldab kärpida video soovimatuid osi, näiteks musti ribasid
 • Pöörake videoid või pöörake need tagurpidi
 • Ühendage mitu videofaili üheks teie valitud vormingus dokumendiks
 • Lisage oma videofailidele heliradasid, eriefekte või väliseid subtiitreid
 • Kohandage videofailide suurust, bitikiirust, diskreetimissagedust, kaadrisagedust, heli-video kvaliteeti ja koodekeid

Parim videomuundur Windows 10 jaoks (TASUTA valikud)

Kui olete otsustanud, et te ei vaja videote teisendustööriista nii palju, kui arvasite, pole esmaklassilise litsentsi ostmine tingimata õigustatud, meil on just see, mida vajate. Selle asemel, et osta esmaklassilisi videokonverteri litsentse, võite kinni pidada ülaltoodud programmide prooviplaanidest.

Paljud neist on aga tugevalt piiratud funktsioonidega ja mõned neist võivad kehtestada ajapiirangud, nii et te ei saa neid pärast prooviperioodi lõppu kasutada. Mis siis nüüd? Alati on võimalus tasuta tarkvara alla laadida ja kasutada.

Sel eesmärgil oleme loonud loendi videote teisendamise tööriistadest, mis andsid suurepäraseid tulemusi ilma tellimisplaani või lisalitsentsi ostmata. Mõned meie loendis olevad programmid ei pruugi olla täiesti tasuta või pakuvad teile võimalust täiendada uusi funktsioone, kuid need ei ole nii piiratud kui meie ülaltoodud tasuliste teenuste loendis olevate programmide prooviversioonid.

1. Käsipidur

HandBrake on avatud lähtekoodiga videotranskooder, mis tähendab, et see on tasuta videoteisendustööriist, mida saate oma vabal ajal kasutada, ilma et peaksite muretsema prooviperioodi aegumise või piiratud funktsionaalsuse pärast. Lihtsalt selgituseks, avatud lähtekoodiga ei tähenda see tingimata tasuta, kuid antud juhul on see nii.

Lisaks tähendab see ka seda, et on lõppkasutajate kogukond, kes on selle projekti suhtes piisavalt kirglikud, et tuua oma panus lauale, et HandBrake saaks tehnoloogilisest seisukohast edasi areneda. Samuti saab see rohkem värskendusi kui tavaline, mitteavatud lähtekoodiga videomuundur, kuna projekti hea toimimisega on seotud palju kogukonna liikmeid.

HandBrake on mitme platvormiga, mis tähendab, et see töötab suurepäraselt mitmes operatsioonisüsteemis, sealhulgas Linuxis, Macis ja Windowsis. Installiprotsess (vähemalt Windowsis) on sujuvam ja intuitiivne, nii et te ei pea raiskama palju aega erinevate konfiguratsioonitoimingute tegemiseks.

Vaatamata liidese lihtsusele (oleme juba kindlaks teinud, et me ei hinda raamatut selle kaane järgi), teeb HandBrake muljetavaldavat tööd videofailide kiirel ja tõhusal töötlemisel. Saate valida paljude seadmete, vormingute ja keskkondade hulgast, kus teie väljundvideofail peab toimima, et vähendada võimalikult palju ühilduvusprobleeme või, mis veelgi parem, need täielikult kõrvaldada.

Seega saate valida veebiallikate, üldiste vormingute (MP4, AVI, WMV, MKV, MPEG) ja isegi seadmete (Android-telefonid, PlayStation 4, Chromecast, Apple TV) hulgast. Sisendallikate osas on teil hea meel teada saada, et HandBrake suudab käsitleda peaaegu kõiki multimeediumifaile ja CD/DVD/Blu-ray allikaid, mis pole kaitstud ega krüptitud.

Võrreldes teiste tööriistadega võib HandBrake tunduda pisut algelisem, nii et tõenäoliselt peate enne konversiooniprofiilidega jamama hakkamist veidi uurima. See ei ole mingil juhul intuitiivne, vaid annab teile vabaduse konfigureerida palju parameetreid, mis paljude jaoks on kutse konversiooniprofiile segamini ajada ja anda katastroofilisi tulemusi.

Seega, kuigi HandBrake on täiesti tasuta, on see loodud kasutamiseks täies mahus kogenumatele kasutajatele, kes mõistavad, mida iga koodek teeb ja kuidas ühildumatute video-audio koodekite kombineerimine võib muuta videofaili esitamatuks.

HandBrake'i peamised omadused:

 • Avatud lähtekoodiga tarkvara, mis tähendab, et selle kasutamine on täiesti tasuta
 • Saab pidevalt värskendusi ja sisaldab mitmeid igaõhtuseid (vähem stabiilseid, kuid uute funktsioonidega) väljalaseid
 • Võimaldab valida teisendamiseks pealkirju, peatükke või video vahemikku
 • Võimaldab teil hulgi skannida ja sama toimingu jaoks mitu faili järjekorda panna
 • Saate paigutada peatükkidele markereid, et saaksite sisu hõlpsamini tuvastada
 • Toetab subtiitreid (Closed Subtiitrid, SSA, SRT, VobSub)
 • Sisaldab CFR-i ja VFR-i tuge
 • Pakub staatilist ja reaalajas video eelvaateid konversiooni edenemise kontrollimiseks
 • Toetab keskmise bitikiiruse või püsiva kvaliteediga video kodeerimisrežiime
 • Sisaldab mitut videofiltrit (müra eemaldamine, decomb, deinterlace, deblock, halltoonid, skaleerimine, kärpimine)

2. NCH Prism Video Converter tarkvara

Kui otsite tasuta tarkvaralahendust videofailide teisendamiseks arvutist ilma pikkade konfigureerimistoiminguteta, võib tarkvara NCH Prism Video Converter olla just see, mida vajate. Lisaks intuitiivsele liidesele, mis võimaldab teil seda ilma suurema vaevata kasutada, on tõsiasi, et saate seda tööriista tasuta kasutada.

Nüüd tasub mainida, et tööriist pole 100% tasuta, vaid pigem vabavara. Nii et saate seda tasuta kasutada nii kaua, kui soovite, kuid seal on mõned piiratud funktsioonid. Nimelt saab tarkvara NCH Prism Video Converter tasuta versiooni kasutada ainult mitteärilistel eesmärkidel ning mõned kodeeringuvormingud pole tasuta kasutajatele saadaval.

Hea külg on see, et seal pole reklaame, pahavara/nuhkvara ja mis kõige tähtsam, teie väljundvideofailidel ei ole ebameeldivaid vesimärke, mis takistavad teie vaadet. Siiski võite saada aeg-ajalt meeldetuletuse, et lisatasu versioonil on juurdepääs mõnele rohkemale vormingule kui tasuta, nii et see on nii.

Tarkvara NCH Prism Video Converter on võimeline teisendama videofaile paljudest laiendustest erinevatesse vormingutesse, olenevalt teie vajadustest. Isegi tasuta versioon toetab selliseid vorminguid nagu AVI, MPG, VOB, ASF, MP4 ja AMV. Sarnaselt teiste teisendustööriistadega ei saa tarkvara NCH Prism Video Converter teisendada kopeerimiskaitsega faile.

Lisaks põhilistele videote teisendamise võimalustele pakub see programm ka lisafunktsioone, nii et saate seda kasutada põhilise videoredaktorina, DVD-konversioonitööriista ja multimeediumi tihendamise utiliidina.

Enne arvutisse valitud vormingus videofailina eksportimist on võimalik lisada oma videotele värvifiltreid, luua tekstitiitreid, lisada vesimärke ja vaadata projekti eelvaadet. Tarkvara NCH Prism Video Converter pakub ka ISO-tuge, nii et saate lisada ISO-sid allikatena ja nendest videofaile ekstraheerida ilma sisu esmalt eraldamata.

NCH ​​Prism Video Converter tarkvara funktsioonide loend:

 • Tasuta prooviversioonil on mõned piiratud funktsioonid, kuid see ei mõjuta selle funktsionaalsust palju
 • Kasutajasõbralik liides, mis ei sisalda keerulisi konfiguratsioonisektsioone
 • Toetab laia valikut vorminguid, sealhulgas AVI, VOB, MP4, WMV, AMV ja MPG
 • Saab hakkama kõigi videovormingutega, millel on DirectShow-põhised koodekid
 • Väljundvideofailide kvaliteedi säilitamiseks kasutab kadudeta kodeeringut
 • Saab eraldada videosisu otse ISO-dest ega vaja käsitsi andmete ekstraheerimist
 • Võimalik teisendada üksikuid faile, kuid saab käsitleda ka videofaile hulgi
 • Võimaldab lisada videofailidele erinevaid efekte
 • Saate paigutada oma videofailidele tekstiülekatteid
 • Võimaldab teil vesimärke lisades oma videoid varguse eest kaitsta
 • Kärbi või jaga klippe enne teisendusprotsessi algust
 • Võimaldab teil teha põhilisi redigeerimisi, nagu pildi reguleerimine või video pööramine
 • Saab teisendada videosisu, kasutades allikana DVD-sid, ilma eelneva ekstraheerimiseta

3. DivX-muundur

Kui olete juba mõnda aega oma arvutis filme vaadanud, on väga tõenäoline, et mitte ainult pole DivX-ist kuulnud, vaid teate ka seda, kui tüütu oli konfigureerida meediumipleier toetama DivX-koodekipaketti ja rahulolu tuli lõpuks läbi tõmbamisega.

Noh, DivX Converter pärineb samast meeskonnast, kes tõi meile DivX-koodekipaketi, nii et nende populaarsuse põhjal ei tohiks see olla midagi muud kui hea, eks? Õnneks jah, DivX Converter on suurepärane tööriist, mida saate kasutada arvutis oleva videosisu teisendamiseks ilma liigsete probleemideta.

Peate lihtsalt valima faili, mida soovite teisendada, seejärel lohistage see DivX Converteri peaaknasse. Kui olete seda teinud, saate hakata konfigureerima teisendusprotsessi parameetreid, näiteks valida soovitud profiili või olla täpsem ning valida failivormingut, kodeerimisvalikuid ja kaadrisagedust.

DivX Converter pakub teile erinevaid DivX-profiile, mis võimaldavad teil luua HEVC-, DivX- ja H.264-videofaile, mis ühilduvad paljude DivX-sertifikaadiga seadmetega. Saate kasutada konkreetsete seadmete (nt iPodid ja iPhone'id) ümberkodeerimise eelseadeid, et luua videosisu, mida need seadmed täielikult toetavad.

See tööriist toetab algse heliriba läbimist, kuid saate valida ka kuni 8 heliriba, mida oma videofailidele lisada. Lisaks võimaldab DivX Converter lisada subtiitrite lugusid (SSA, ASS, SRT) ja muuta nende järjekorda ilma märkimisväärsete pingutusteta.

Kui soovite töödelda suurt hulka faile ja teisendada need samasse vormingusse või sama profiili kasutades, pakub DivX Converter teile järjekorda, mis suudab teie videofaile hulgi töödelda, nii et te ei pea iga üksust eraldi teisendama. .

Pärast teisendusprotsessi lõppu saate määrata programmi toimingut tegema: välja logima, magama jääma, talveunerežiimile või välja lülitama. Kui olete aga tehnikatundlikum, saate ka DivX Converteri funktsioone CLI kaudu kutsuda, et kasutada ära keerulisemaid redigeerimis- ja järeltootmisfunktsioone.

Kuigi DivX Converteri tasuta väljaanne teeb videofailide teisendamisel suurepärast tööd, tasub mainida, et see on prooviversioon, mis tähendab, et mitmed selle funktsioonid pole teile saadaval.

Nimelt ei saa te kärpida video ääriseid, määrata kohandatud kaadrisagedusi, lisada kohandatud logo ülekatteid, kasutada Cloud Connecti funktsiooni videote importimiseks Dropboxist ja Google Drive'ist, kasutada AC3 heli taasesitusfunktsioone ega kohandada kohandatud kodeeringusätteid.

Lisaks kuvab tasuta versioon aeg-ajalt reklaame, mis, me kõik teame, võivad olla üsna tüütud. Mõnda DivX Converteri pro-funktsiooni saab programmi prooviversioonis olenevalt funktsioonist 15 või 30 päeva jooksul tasuta testida. Praegu on DFX Audio Enhancer ainus võimalus, mida saate 30 päeva testida, samas kui ülejäänud pro-reserveeritud utiliite saab testida ainult 15 päeva või need pole üldse saadaval.

DivX Converteri põhifunktsioonide loend:

 • Võimaldab teisendada videoid vormingutesse, mis ühilduvad enamiku DivX-i sertifikaadiga seadmetega
 • Sisaldab profiile videote teisendamiseks kindlates seadmetes (nt iPhone või iPad) esitamiseks
 • Tasuta versioon on üsna piiratud, kuid sellel on põhiliste videote teisendamiseks rohkem kui piisavalt funktsioone
 • Teisendage krüptimata DVD-sid pro-versiooniga (või ostes täiendava pistikprogrammi)
 • Võimaldab importida videoid Dropboxist või Google Drive'ist teisendamiseks (pro-funktsioon)
 • Konverteeritud videote eksportimine Dropboxi või Google Drive'i (pro-funktsioon)
 • Kohandage video bitikiirust, eraldusvõimet ja faili suurust
 • Ühendage mitu videofaili üheks failiks
 • Looge kohandatud konversiooni eelseadistus ja salvestage see, et saaksite seda hiljem teiste failidega kasutada
 • Läbige teisendamise ajal algne heliriba või lisage kuni 8 uut heliriba
 • Valige oma lemmikheli väljundvorming paljude valikute hulgast
 • Saate hõlpsalt subtiitrite ja heliribade järjekorda muuta
 • Lisage teisendatavatele videofailidele subtiitrid (SSA, ASS, SRT)
 • Teisendage iga fail eraldi või looge järjekord ja laske DivX Converteril neid kõiki korraga käsitleda
 • Võimaldab teil pärast teisendamist arvuti välja logida, talveunerežiimi, magama jääda või arvuti välja lülitada
 • AviSynthi skriptimise tugi ja eksperimentaalne CLI-režiim

Videomuundurid – järeldus

Kõike arvesse võttes võib öelda, et kui olete alustanud teekonda ideaalse video teisendustööriista leidmiseks, on meil hunnik tööriistu, mis võivad teie nõudmistele hõlpsasti vastata. Kuigi enamik tööriistu, mida me oma juhendis mainisime, on kas esmaklassilised teenused, pakuvad need ka funktsiooni- või ajapiiranguga prooviversioone, mida saate kasutada nende funktsioonide testimiseks enne litsentsi ostmist.

Kui te aga ei soovi kulutada raha tarkvarale, eriti videote teisendamise tööriistadele (mida paljud peavad tühiseks, kuni neil seda tõesti vaja läheb), võite leida mõned tarkvaralahendused, mida saate kasutada tasuta (peaaegu täielikult).

Teisest küljest pange tähele, et tasuta videote teisendamise tööriistadel puuduvad tõenäoliselt mõned esmaklassiliste lahenduste pakutavad funktsioonid. Seetõttu peate võib-olla kombineerima rohkem programme, et jõuda lähemale tulemustele, mida esmaklassiline tööriist oleks andnud.

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS) Eelmine Artikkel

Laadige alla ja mängige Windows 10-s Classic Chess Titans (ÕPETUS)

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s Loe Edasi

Kuidas parandada Outlooki otsingut, mis ei tööta Windows 10-s