11 parimat kaamerarakendust Androidi jaoks 2022. aastal

Fotograafia on olnud nutitelefoni kasutuskogemuse põhiosa sellest ajast, kui telefonid on saanud luksuslikuks värvide kuvamise. Aastate jooksul on kaamerarakendused muutunud platvormi jaoks hädavajalikuks. Mõned kasutajad nõuavad selfide jaoks uskumatuid kohandusi, samas kui teised soovivad jõuda professionaalsele fotograafiale võimalikult lähedale. Kõiki neid kasutusstsenaariume ei olnud võimalik arvesse võtta. Vaatamata tootja parimatele pingutustele ei ole kaamera vaikerakendused järjepidevuse eesõigust nautinud. See tekitas terve kaamerapõhiste rakenduste raamatukogu, et sellest kaamerast kogu võimsust välja pigistada. Siin on meie valik 10 parima Androidi kaamerarakenduse jaoks.

Kavatsesime sellesse analüüsi kaasata piltide võrdlused, kuid kõik pildid olid peaaegu identsed, seega polnud mõtet. Keskendume sellele, mida need kaamerarakendused teevad, mis eristab neid nii, et võiksite kaaluda vaikerakenduse asendamist. Neid rakendusi testiti Samsung Galaxy S7 Edge'is.1. Google'i kaamera

Kuigi rakendus pole kogu maailmas saadaval, saate uusima versiooni installida APK-faili abil. Sellegipoolest on see minimalistlik rakendus, mis tuli välja teenusega Google Now ja Android 5.0. Rakendus tegi head tööd, võimaldades teil pilte teha ilma segamata. Pole vaja teha isegi vähimatki kohandamist: avage rakendus, osutage ja klõpsake. Panoraamvõtted on ka üsna huvitavad, kuna ühe pika pidevsärituse asemel tehakse pildiseeria, mis annab objektile vabaduse liikuda. Google'i kaamera rakenduse parim funktsioon peab olema see hägustamise režiim . See jäljendab väga nutikalt teravussügavust. Pole ühtegi teist rakendust, isegi mitte iOS-is, mis oleks sellele funktsioonile nii lähedal.

Laadige Google'i kaamera alla siit

Kui see pole teie riigis saadaval, saate APK-faili alla laadida.

2. Kaamera 360

See on klassikaline rakendus. Camera 360 annab teile võimaluse valida käsitsi fookusalasid, lisada kallutatavat nihet ja lisada üleküllastust ning nüüd on need lisanud ilustusfiltrid, et teie selfid tõeliselt popiks muuta. Camera 360 on üsna reklaamirohke, kuid kui puudutate kaameraikooni, siis need enam ei ilmu. See rakendus tuleb kasuks, kui proovite muuta tavalised kaadrid millekski kunstilisemaks.

Laadige alla Camera 360 siin

3. Kaamera Androidile

Androidi kaamerat saab kõige paremini kirjeldada kui paljaste luudega rakendust. Rohkemate valikute nägemiseks saate sisse lülitada geosildistamise, välgu ja pühkida üles. Kuigi nende valikute valimine on nii ebakindel, valite kogemata midagi muud. Tõenäoliselt on teil parem seda menüüd vältida. Rakendus käivitub kiiresti, näitab teile kaamerat ja läheb teelt kõrvale. Kui see on see, mida otsite, on see rakendus parim valik.

Laadige alla kaamera Androidi jaoks

4. KaameraMX

Jällegi on see rakendus rohkem seotud sellega, mida see ei tee. See ei sega teie teed, see ei ilmuta reklaame keset võtet ega sunni teile mingeid seadistusi. Kui soovite lisada eriefekte, saate kasutada Fx-nupu piiratud massiivi. CameraMX võimaldab teil pildistada kiiresti, selle asemel et pakkuda teile keerulisi vidinaid, mis saavutavad sisuliselt samad tulemused.

Laadige alla Camera MX

5. Võtke

Mõjuval põhjusel naudib Cymera Androidi ühe populaarseima kaamerarakenduse staatust. Kasutajaliides juhatab teid laaditud sissejuhatavalt ekraanilt hea välimusega liidese juurde, mida on kõige parem liigitada tõhusaks. Siit pääsete juurde otse kõikidele filtritele, režiimidele ja funktsioonidele ning kaasas on suur hulk selfie-filtreid entusiastide jaoks.

Laadige Cymera alla siit

6. Actacam

Ektacam on vähem kaamerarakendus, vaid pigem filtrirakendus. Siiski piisab esimesest, et see nimekirja kvalifitseerub. Ektacam võimaldab teil teha pilte vanade filmikaamerate traditsiooni kohaselt, simuleerides, kuidas pildid eri tüüpi filmides varem välja nägid, tekitades tõsist nostalgiat.

Laadige Ektacam alla siit

7. Hüpokaam

Hypocam on umbes sama lihtne kui Google'i kaamera. Sellega kaasneb aga hoiatus, et saate teha mustvalgeid pilte. Hypocam on sügavam kui lihtsalt piltide küllastumine. Saate valida täpse värvivahemiku, mida soovite maksimeerida või minimeerida, andes teile parema kontrolli selle üle, millised pildi osad on heledad ja millised tumedad. Kui teile meeldib mustvalgel töötada, hindate kindlasti seda, mida Hypocam lauale toob.

Laadige Hypocam alla siit

8. Manuaalne kaamera

Manual Camera on täpselt see, manuaalne. Käivitage rakendus ja teile pakutakse hulgaliselt automaatsätteid, nagu valge tasakaal, ISO, säriaega jne, mida saate hakata kohandama. Puudutage iga loetletud valikut ja konfigureerige see ekraani paremas alanurgas oleva valikuketta abil. Need valikud piirduvad siiski teie kaamera võimalustega. Tore on pildi iga tahku kohandamine klõpsude vahel.

Laadige käsitsi kaamera alla siit (2,99 dollarit)

9. Avage Kaamera

Avatud kaameral on palju ühist rakendusega Footej, ainsaks erinevuseks on see, et Open Camera on optimeeritud pildistamiseks. Selleks antakse teile ekraani paremas ülanurgas säritus. Lisaks saate tavapärase näpistamise asemel suumimiseks libistada. Kummalisel kombel ja see võis olla ebapiisava uurimise tulemus, oli säriaega peaaegu võimatu reguleerida, mis muutis pildid pisut ülesäritatud. Peale selle töötab rakendus suurepäraselt. Käivitub kohe ja kuvab valikuid ilma reklaame segamata.

Laadige alla Open Camera siit

10. VSCO

VSCO naudib oma klassika staatust Android-kaamerate turul. Disain on minimalistlik ja meenutab veidral kombel Google’i kaamerat. Valikuvõimaluste puudumine on selle olemus. Te ei vaja piltide edenemise takistamiseks pealetükkivaid kohmakaid sätteid. Lihtsalt joondage võte ja vajutage nuppu. Ei midagi keerulisemat. Sellel oli Galaxy S7 serval mõningaid stabiilsusprobleeme, kuid need on selle tõhusust arvestades tühised.

Laadige VSCO alla siit

11. Vintage Retro Cam + VHS (endine Yaycam Retro Vintage Camera)

Yaycam viib retrofiltrite idee teisele tasemele. Võite proovida jätta oma seadmele mulje, nagu see salvestaks ja esitaks vanaaegseid kaadreid. Vasakul on filtririba, kus on palju tasuta valikuid (ja ka tasulisi), et saadud videotest nostalgiat uuesti läbi elada. Tasuline versioon võimaldab teha kõrgema eraldusvõimega pilte ja eemaldada vesimärgi. Tasuta versioon võimaldab teil salvestada pilte madalama eraldusvõimega, pommitades teid igal sammul reklaamidega. See on VHS-i pistikprogrammi jaoks seda väärt.

Laadige Vintage Retro Cam + VHS alla siit

12. Z Kaamera

Z-kaamera teeb kõike, mida ülalloetletud kaamerad suudavad, ja siis mõned. Sellel on tonni filtreid, mida saate kasutada, ja see võimaldab teil filtreid laiutada. See rikub teid kaameranurkade osas ja annab isegi mõningase kallutamise võimaluse, kui soovite muuta maastikud miniatuurideks lihtsasti mõistetava ja kasutatava liidese kaudu.

Laadige Google Play poest alla Z-kaamera

Hankige oma postkasti igapäevaseid näpunäiteid. Uudiskiri Liitu 35 000+ teised lugejad
Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD) Eelmine Artikkel

Kas Windows Media Creation Tool ei tööta? (LAHENDATUD)

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga Loe Edasi

Kuidas parandada sülearvuti, mis ei ühenda Androidi levialaga